مجیدی در استقلال هت تریک می کند؟

شایعات زیادی حول و حوش استقلال در رابطه با سرمربیگری فرهاد مجیدی شنیده می شود ،اتفاقی که می تواند برای مجیدی تکراری باشد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، شراط محمود فکری در یک ماهه اخیر طوری پیش رفت تا او در نهات رو به دوربین خبرنگاران از استعفایش خبر دهد.بعد از استعفای محمود فکری از سرمربیگری استقلال احمد مددی مدیرعامل باشگاه بدون اشاره به کسی از معرفی سرمربی جدید این تیم در روزهای آینده خبر داد تا گمامه زنی ها در فضای مجازی و رسانه های کشور بیش از گذشته شود.

یکی از مهمترین گزینه های مطرح شده در بین اهالی فوتبال و هواداران استقلال فرهاد مجیدی بازیکن محبوب استقلال است که این روزها هدایت هیچ تیمی را به عهده ندارد و می تواندبه عنوان مربی استقلال برای سومین بار پیاپی در نیم فصل دوم انتخاب شود.

مجیدی برای اولین بار دو فصل قبل و درزمانی که کمک شفر بود ،بعد از برکناری شفر در اواخر فصل برای پنج بازی در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا روی نیمکت استقلال نشست و تا پایان فصل لیگ هجدهم هدایت استقلال را به عهده گرفت .

استقلال لیگ نوزدهم را با استرا ماچونی شروع کرد و در ادامه و بعد از خداحافظی بدون بازگشت استرا از نیم فصل دوم که از هفته هجدهم آغاز می شد هدایت آبی پوشان را به عهده گرفت و این تیم را به سلامت از مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا عبور داد و با دو عنوان نایب قهرمانی در لیگ و جام حذفی به کار خودش پایان داد و از استقلال جدا شد. او در بیانه ای از این تیم رفت تا دست مدیرعامل وقت باشگاه برای بازگشت استرا باز باشد ، هرچند به دفعات از حضور جانشین خود در تهران هم حرف زده بود.

حالا و برای بار سوم و در لیگ بیستم و در نیم فصل دوم مجیدی مجدداً گزینه سرمربیگری استقلال است . اتفاقی که در صورت وقوع برای او شرایط بسیار سخت تری از دو لیگ گذشته را رقم خواهد زد. مجیدی که بیشتر بازیکنان اصلی خود در لیگ گذشته به جز علی کریمی را در تیم حال حاضر استقلال می بیند تیمی را تحویل خواهد گرفت که شادابی و طراوت تیم استرا را ندارد و هوداران از مجیدی می خواهند او با جادوی خودش این تیم را دوباره به صف مدعیان لیگ برتر برگرداند.

شرایطی سخت برای سنجش عیار سرمربی که دیگر بعد از گذشت سه سال نمی توان از لقب بی تجربه برای او استفاده کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.