مدیران ارشد بزرگترین فروشگاه‌ زنجیره‌ای روسیه از فروشگاه شهروند بیهقی بازدید کردند

مدیرعامل شرکت شهروند در دیدار با هیئت روسی بازدیدکننده از فروشگاه بیهقی با تاکید بر توسعه مشارکتی و فرانچایزی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در کلانشهرها، از احیای فرصت‌های صادراتی و وارداتی مجموعه شهروند خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، داود قربانیان مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند در حاشیه بازدید مدیران ارشد حوزه تامین کالا و لجستیک فروشگاه‌های زنجیره‌ای مگنیت روسیه و شرکت ماهان تجارت ماد‌ زرین از فروشگاه شهروند بیهقی با بیان اینکه بیش از ۴۰ فروشگاه شهروند در تهران فعال است و بیش از ۲ هزار نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند تصریح کرد: شهروند آماده همکاری در حوزه گسترش ارتباطات استراتژیک و تامین کالای مورد نیاز کشورهای حوزه CIS از جمله روسیه است.

قربانیان با اشاره به لزوم تقویت راهبردها و اختیارات مجموعه شهروند در توسعه همه جانبه گفت: به دنبال این هستیم که با همکاری شورای شهر و شهرداری تهران فعالیت شعب شهروند در خارج از تهران توسعه یابد و همچنین با راه‌اندازی انواع مدل فروش اعتباری در مجموعه شهروند، آماده‌ایم تا در صورت درخواست شرکت‌ها، سازمان‌ها، موسسات و … قراردادهای فروش اعتباری و تأمین سبد مصرف خانوار در گام نخست و لوازم خانگی در گام دوم دراختیارشان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه از هفته آینده سایت شهروند مشارکتی می‌شود ادامه داد: گامی که در حوزه توسعه برداشته شده، شهروند محله است. درحال تدوین مقررات این طرح هستیم و از هفته‌های آینده، سایت شهروند، سایتی مشارکت‌پذیر خواهد بود تا تمامی فعالان و سرمایه‌گذاران حوزه فرانچایز داوطلب شده و با شهروند قرارداد ببندند.

مدیرعامل فروشگاه شهروند در ادامه گفت: اقدامات خوبی طی هشت ماه گذشته صورت گرفته و به طور کلی هویت بصری مجموعه شهروند بازسازی شده است. همچنین در حوزه کلانشهرها نیز با استان‌هایی نظیر سیستان و بلوچستان، مناطق آزاد تجاری، اراک و… وارد مذاکره شده‌ایم.

قربانیان افزود: کشور روسیه به دلیل اقلیم متفاوت و نوع آب و هوایی که دارد، در زمینه نهاده‌های دامی مانند گندم، جو و چوب، منبع پرباری برای تامین کالاهای استراتژیک است و از طرفی ایران هم به دلیل اینکه شهرهای چهار فصل دارد می‌تواند محصولات متنوعی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای کشور روسیه تامین کند، البته بهبود بسته‌بندی و افزایش کیفیت محصولات سبب حضور پررنگتری در بازار روسیه خواهد شد.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با تاکید بر امکان تعاملات تجاری و تبادلات اقتصادی بین دو کشور ایران و روسیه تصریح کرد: رعایت قوانین و استانداردهای تامین کالا، به صورت سیستماتیک و بلند‌مدت با کشور روسیه حائز اهمیت بالایی است و رفتاری کاملا قانونمند و برپایه مدل‌های قراردادی روز بازار را طلب می‌کند.

وی ادامه داد: گستردگی و جمعیت فراوان این کشور پتانسیل و بازار بزرگی در حوزه تجارت خارجی برای ایران محسوب می‌شود و تبادلات تجاری بین دو کشور فرصتی طلایی است و شرکت‌های زیادی در ایران آمادگی همکاری در این راستا هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.