مشارکت ۳۰۰ هزار نفری تهرانی‌ها در طرح «من شهردارم»

معاون برنامه ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران از مشارکت ۳۰۰ هزار نفری شهروندان تهرانی در طرح «من شهردارم» خبر داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، مجید باقری در حاشیه برگزاری جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران در تشریح روند اجرای طرح «من شهردارم» که مربوط به اخذ نظر شهروندان تهرانی در مورد پروژه‌های محله‌ای آنها و تخصیص بودجه در بودجه سال آینده شهرداری تهران است، گفت: خوشبختانه طرح “من شهردارم” مورد استقبال شهروندان تهرانی قرار گرفته و در حالیکه مقرر بود از روز افتتاح تا امروز ۱۳ دی‌ماه این طرح ادامه داشته باشد با توجه به درخواست مناطق زمان آن تا ۲۰ دی‌ماه تمدید شد.

وی افزود: شهرداری‌های مناطق با اشاره به استقبال خوب شهروندان و تبلیغات و مشارکت گسترده‌ای که انجام شده و زیرساختی که فراهم شده اعلام کردند پتانسیل برای مشارکت شهروندان بیشتر از حد فعلی است. لذا با توجه به موافقت شهردار تهران، اجرای این طرح تا ۲۰ دی‌ماه تمدید شد.

باقری تاکید کرد: تا کنون ۳۰۰ هزار نفر از شهروندان تهرانی در این طرح شرکت کردند و امیدواریم با تمدید آن عده بیشتری در مورد پروژه‌های محله‌ای خود اظهار نظر کنند.

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه مشارکت در خصوص پروژه‌های محله‌ای محدوده شهروندان در نخستین بازخورد حس خوب مشارکت و اخذ نظر از آنها را فراهم می‌کند، افزود: پس از تخصیص بودجه به این پروژه‌ها قطعا تاثیرات مثبت آن را شاهد خواهیم بود. در حال حاضر ما فقط جمع‌آوری داده‌ها را داریم و پس از آن وارد آنالیز داده‌ها خواهیم شد. لذا فعلا بهتر است که به سمت تشویق شهروندان برای اعلام نظرشان در این طرح برویم.

وی درباره مشارکت بیشتر پرسنل شهرداری در این طرح گفت: یکی از اهدافی که همیشه دنبال می‌کرده‌ایم مشارکت گسترده کارمندان شهرداری در طرح‌های مختلف بوده، مشارکت آنها نهایتا در حد ۵۰ هزار نفر پرسنل موجود است اما آنها نقش موثر تشویقی برای شرکت شهروندان در این طرح دارند.

باقری تاکید کرد: شهروندان می‌توانند از طریق شماره #۲۴۳*۱۳۷* برای شرکت در طرح اقدام کنند که پیامکی برای آنها حاوی لینک سایت ارسال می‌شود که فرد با ورود به درگاه اینترنتی می‌تواند نظر خود را اعلام کند.

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.