معانی نحوه قرار گرفتن کارد و چنگال در حالت های مختلف چیست؟ + تصویر

شاید برایتان جالب باشد تا از معانی نحوه قرار گرفتن کارد و چنگال در حالت های مختلف هنگام غذا خوردن مطلع شوید. با این مطلب همراه ما باشید.

اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ نحوه قرار دادن کارد و چنگال هنگام غذا خوردن معانی متفاوتی دارد و  از آداب و رسوم صرف غذا به شمار می رود.

این آداب و رسوم معنای جهانی دارد و در هر نقطه ای از دنیا به بک شکل تعبیر می شود. به عنوان مثال فرقی ندارد شما در رستورانی در شمال فلوریدا نشسته باشید یا در رستورانی در استان اصفهان، رمانی که کارد و چنگال خودتان را به صورت عمودی و کنار هم بر روی بشقاب قرار می دهید به معنای پایان صرف غذا است.

زمانی که از غذای خود چندان راضی به نظر نمی رسید، می توانید کارد و چنگال را به صورت عدد ۸ روی بشقاب قرار دهید. و زمانی که آماده برای صرف وعده دوم هستید، کارد و چنگال را به صورت به علاوه روی بشقاب بگذارید.

اگر در حین غذا خوردن نیاز به مکث کردن دارید، می توانید کارد و چنگال به صورت هشت جدا از هم روی بشقاب قرار دهید. و زمانی که به شدت از غذا رضایت دارید، می توانید کارد و چنگال را به صورت افقی و در کنار هم بگذارید.

تنها با استفاده از روش های مختلف قرار دادن کارد و چنگال در کنار یکدیگر بدون اینکه کلمه ای حرف بزنید، می توانید نظر خود را درباره غذا اعلام کنید. در ادامه تصویری از معانی نحوه قرار گرفتن کارد و چنگال در حالت های مختلف را مشاهده می کنید.

نحوه قرار گرفتن کارد و چنگال

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.