رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

معرفی دو گزینه خارجی پرسپولیس و استقلال: کایسدو و سرخ‌ها نزدیک‌تر از فرانسیسکو و آبی‌ها ! + کارنامه

روزگذشته رسانه ها از مشخص شدن دو گزینه خارجی استقلال و پرسپولیس خبر دادند. هرچند، گزینه پرسپولیس، یعنی فیلیپه کایسدو، قطعی تر از گزینه استقلال، یعنی فرانسیسکو گورتیلو به نظر می رسد. مروری بر این گزینه ها خواهیم داشت.

به گزارش اینتیتر به نقل از نواندیش، روزگذشته رسانه ها از مشخص شدن دو گزینه خارجی استقلال و پرسپولیس خبر دادند. هرچند، گزینه پرسپولیس، یعنی فیلیپه کایسدو، قطعی تر از گزینه استقلال، یعنی فرانسیسکو گورتیلو به نظر می رسد. مروری بر این گزینه ها خواهیم داشت:

فرانسیسکو پورتیلو و استقلال

گرچه فرشید سمیعی نامی از بازیکن های خارجی مدنظر استقلال نبرد اما این باشگاه از چند روز قبل به صورت مخفیانه مذاکرات خود را با فرانسیسکو وینگر اسپانیایی که سابقه بازی در تیم هایی چون بتیس و مالاگا اسپانیا دارد شروع کرده است.

گفته می شود توافقات اولیه حاصل شده و اگر مذاکرات به مشکل نخورد این بازیکن برای تست های پزشکی راهی تهران خواهد شد.

فرانسیسکو پورتیلو (متولد ۱۳ ژوئن ۱۹۹۰) بازیکن فوتبال اهل اسپانیا است. از باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به این باشگاه ها اشاره کرد:

-رئال بتیس

-ختافه

-مالاگا

پرسپولیس و فیلیپه کایسدو

کانال پرسپولیس نوشت: باشگاه پرسپولیس برای فیلیپه کایسدو مهاجم سابق اینتر و منچسترسیتی پیشنهاد رسمی ارسال کرده است.

باشگاه پرسپولیس در فاصله چند روز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی، به دنبال جذب یک مهاجم خارجی است و امشب نیز هیئت مدیره سرخ ها در جلسه ای طولانی، لزوم جذب یک مهاجم جدید را تصویب کرد.

طی ساعات اخیر، شایعاتی درباره تمایل پرسپولیس به جذب فیلیپه کایسدو، بازیکن سابق تیم های اینتر، لاتزیو و منچسترسیتی شنیده می شود. خبری که به گوش عربستانی ها نیز رسیده و مورد توجه آنها قرار گرفته است.

رسانه سعودی اسپورت با تیتر “پرسپولیس النصر را غافلگیر کرد و اسطوره اینترمیلان را به خدمت گرفت” در این خصوص نوشت که پرسپولیس خواهان جذب فیلیپه کایسدو، مهاجم اکوادوری و سابق اینترمیلان ایتالیا است تا خط حمله خود را قبل از رویارویی با النصر در لیگ قهرمانان آسیا تقویت کند.

البته دوران حضور کایسدو در اینتر بسیار کوتاه بود و او فقط ۳ مرتبه برای نراتزوری به میدان رفت و قطعا نمی توان از کلمه اسطوره برای این بازیکن استفاده کرد ولی مهاجم اکوادوری ۱۳۹ بار برای لاتزیو، ۱۰۳ مرتبه برای اسپانیول و ۳۵ دفعه نیز برای منچسترسیتی به میدان رفته است.

یک رسانه هم امروز نوشت:

باشگاه پرسپولیس تهران در یکی دو روز اخیر مذاکراتی با فیلیپه کایسدو، مهاجم ۳۵ ساله اکوادوری اسبق تیم های فوتبال اینتر، بازل، منچسترسیتی و لاتزیو انجام داده است.

کایسدو برای دو فصل درخواست ۲ میلیون دلاری داشته که باشگاه پرسپولیس اعلام کرد تا ۱.۶ میلیون دلار قادر به پرداخت آن خواهد بود.

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این بازیکن قرارداد خود را با تیم پرسپولیس به امضا خواهد رساند.

کارنامه

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.