معرفی «رولزرویس داون منصوری» با ظاهری شکیل و گیرا

منصوری پیش از این سابقه کار روی برخی محصولات رولزرویس را داشته است اما به تازگی پروژه جدید خود را بر پایه مدل داون معرفی کرده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از پدال، این تیونر بیشتر به خاطر تیون های جنجالی‌اش شناخته می‌شود ولی درباره رولزرویس داون نهایت سلیقه را به خرج داده و نتیجه نهایی می‌تواند باب میل افراد بسیاری باشد. اگرچه دوست داریم فکر کنیم اکثر مالکان محصولات رولزرویس افرادی ثروتمند با سلیقه‌ای خاص و مطلوب هستند اما ثروتمندان جوان زیادی نیز وجود دارند که می‌خواهند با خودروی خود جلب‌توجه کنند. برای این دسته از افراد رولزرویس داون منصوری وجود دارد که می‌تواند گزینه‌ای ایده آل باشد.

نمای جلوی رولزرویس داون منصوری گیرایی خاصی دارد و اگر این خودروساز بریتانیایی می‌خواست نسخه پرفورمنس از محصول روباز خود را عرضه کند شاید محصول نهایی چنین چهره‌ای می‌داشت. از جمله برجسته‌ترین ویژگی‌های بخش جلوی خودرو می‌توان به سپر بازطراحی شده، اسپلیتر و ورودی‌های هوای جدید و قطعات فیبر کربنی متنوع اشاره کرد.

منصوری کار خود را روی پروفایل جانبی این خودرو نیز انجام داده و رکاب‌های جدید به همراه تریم فیبر کربنی روی پانل‌های بدنه جزو موارد قابل‌ذکر هستند. رینگ‌های مشکی نیز با ترکیب عناصر نارنجی رنگ ترکیب عالی و مثال‌زدنی‌ای را ایجاد کرده‌اند. تکمیل کننده تغییرات ظاهری رولزرویس دون منصوری اسپویلر لبه‌ای کوچک در صندوق و دیفیوزر و سپر عقب جدید است. در کل می توان گفت طراحی بیرونی خودرو برخلاف اکثر پروژه های قبلی منصوری شکیل و زیبا از کار درآمده است.

منصوری توجه ویژه‌ای هم به کابین خودرو داشته و از چرم نارنجی روشن با الگوی متمایز و کمربندهای ایمنی همرنگ با نوشته منصوری استفاده کرده است. در بخش داخلی این خودروی لوکس و خاص قطعات مشکی متنوعی نیز دیده می‌شوند که برخی از آن‌ها نوشته و نشان منصوری را با خود به همراه دارند. نظر شما درباره این پروژه منصوری چیست؟ احتمالاً آن را دوست خواهید داشت چراکه از رنگ‌های عجیب و کیت‌های بدنه شلوغ استفاده نشده است، این‌طور نیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.