مقصد بعدی سرخیو راموس مشخص شد

باشگاه لس آنجلس گلکسی آمریکا به دقت شرایط جذب سرخیو راموس را بررسی می کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، بعد از این که سرخیو راموس با رئال مادرید بر سر تمدید قرارداد به توافق نرسید، این مدافع اسپانیایی بعد از سال ها و تبدیل شدن به اسطوره این باشگاه از جمع کهکشانی‌ها جدا شد و همانطور که انتظار می رفت به پاری سن ژرمن پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال فرانسه و کنار فوق ستاره های این تیم تجربه کند.

بیشتر بخوانید:

با این حال سرخیو راموس از زمان پیوستن به پاری سن ژرمن دائماً با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده و همین موضوع به این بازیکن اجازه نداده که برای تیم فرانسوی در بازی‌های زیادی به میدان برود؛ موضوعی که حتی عصبانیت هواداران PSG را به همراه داشته و اخیراً رسانه های فرانسوی گزارش هایی در این باره منتشر کردند. اوضاع تا جایی بیخ پیدا کرد که حتی در مقطعی ادعایی مطرح شد مبنی بر اینکه پاری‌سن‌ژرمن به فسخ قرارداد با ستاره اسپانیایی نیز فکر می‌کند.

به نظر می رسد که مصدومیت جدید ستاره اسپانیایی باعث خواهد شد که او دیدار برگشت برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را هم از دست بدهد. از طرفی پاری‌سن ژرمن از شرایط به وجود آمده برای این بازیکن کلافه شده و حالا به فروش راموس فکر می کند. در همین راستا فوت مرکاتو گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه آمریکایی لس آنجلس گلکسی به دقت شرایط جذب سرخیو راموس را بررسی می‌کند. در واقع اصلا بعید نیست که مدافع اسپانیایی در تابستان به این تیم ملحق شود تا سال های پایانی فوتبال خود را در لیگ آمریکا سپری کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.