رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

موج انصراف خریداران سایپا در راه است

با توجه به قیمت اعلامی جدید برای شاهین با گیربکس اتوماتیک به نظر می‌رسد شاهد موج انصراف از سوی متقاضیان برای دریافت این محصول خودروسازی سایپا باشیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از اقتصادصد، محصولات خودروسازی سایپا شامل شاهین با گیربکس اتوماتیک، اطلس، کوییک R مدل GX، ساینا S با گیربکس اتوماتیک و ساینا GX خودروهایی بودند که توسط اعضای شورای رقابت قیمت‌گذاری شدند. حال خبر می‌رسد قیمت شاهین با گیربکس اتوماتیک اصلاح شده است.

شاهین با گیربکس اتوماتیک پیش‌تر قرار بود با قیمت حدود ۶۲۵ میلیون تومان در مبدا به دست مصرف‌کنندگان برسد. اما حال خبر می‌رسد قیمت این محصول خودروسازی سایپا اصلاح خورده و خریداران برای در اختیار گرفتن آن باید مبلغ حدود ۶۴۲ میلیون تومان را به حساب خودروسازی سایپا واریز کنند.

پیش‌تر زمانی که این خودرو توسط شورای رقابت قیمت‌گذاری شد. شاهین قرار بود با قیمت خام حدود ۵۴۵ میلیون تومان در کارخانه فاکتور شود.رشد حدود ۹۷ میلیون تومانی میان قیمت خام و قیمت مصرف‌کننده شاهین با گیربکس اتوماتیک را باید در هزینه‌های مختلف مانند عوارض و همچنین مالیات‌های متعلقه به این خودرو جست‌وجو کرد.با توجه به قیمت اصلاح شده مشخص نیست قیمت خام شاهین رشد کرده یا هزینه‌های متفرقه و مالیات‌های مرتبط با قیمت این خودرو افزایش یافته است.

اعلام قیمت جدید برای شاهین با گیربکس اتوماتیک این محصول خودروسازی سایپا را در صدر جدول قیمت کارخانه‌ای محصولات داخلی شرکت‌های خودروساز قرار می‌دهد. پیش‌بینی می‌شود افزایش دو باره قیمت کارخانه‌ای شاهین با گیربکس اتوماتیک موجب نارضایتی متقاضیانی می‌شود که در دور دوم فروش از مسیر سامانه یکپارچه صمت نسبت به نام‌نویسی برای این خودرو اقدام کرده بودند.

با توجه به قیمت اعلامی جدید برای شاهین با گیربکس اتوماتیک به نظر می‌رسد شاهد موج انصراف از سوی متقاضیان برای دریافت این محصول خودروسازی سایپا باشیم.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.