رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

مورایس: دیدار دوباره با زنیت تجربه جذابی برای سپاهان است

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: دیدار دوباره با زنیت تجربه جذابی برای سپاهان است و بدون شک نتیجه در مسابقه اهمیتی ندارد، بلکه ارتباط دو باشگاه از اهمیت بیشتری برخوردار است.

به گزارش اینتیتر به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، ژوزه مورایس در آستانه دیدار دوستانه تیم‌های زنیت سن پترزبورگ روسیه و فولاد مبارکه سپاهان ایران در ورزشگاه گازپروم روسیه در گفتگو با شبکه تلویزونی روسیه با اشاره به شرایط این مسابقه اظهار داشت: نخستین چیز درباره این مسابقه، رابطه دوستانه بین دو باشگاه بوده و پس از آن، رابطه بین دو کشور از اهمیت بسیاری برخوردار است. از سوی دیگر در کنار هم بودن در دنیا و این موضوع که کشورهای مختلف در کنار یکدیگر، رقابت‌های متفاوتی را رقم بزنند، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی ادامه داد:بدون شک اهداف اصلی برای این بازی این مسائل است. دو کشور و دو تیم با دو فرهنگ متفاوت، دو باشگاه متفاوت و با سبک بازی متفاوتی به میدان می‌روند و رقابت متفاوتی را رقم می‌زنند. بدون شک در این مسابقه تجربه جذابی است که در مقابل باشگاهی مثل زنیت داشته باشیم.

سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان تصریح کرد:زنیت یک باشگاه بزرگ اروپایی به شمار می‌روند که از باشگاه‌های صاحب‌نام به شمار می‌رود و از سوی دیگر سپاهان یک باشگاه بزرگ در قاره آسیا به شمار می‌رود. اگر بخواهم صادقانه صحبت کنم، باید بگویم که خود مسابقه نسبت به فضای به وجود آمده و ارتباط دوستی بین دو باشگاه و دو کشور، اهمیت کمتری دارد و باید به این موضوع توجه نشان داد.

وی در پاسخ به سئوالی درباره اینکه آیا تفکر خاصی درباره این مسابقه دارید یا آماده‌سازی خاصی برای این مسابقه داشته‌اید، خاطرنشان کرد:ما یک باشگاه فوتبال با فرهنگ خودمان هستیم. ما فرهنگ متفاوتی داریم و سعی می‌کنیم که همه چیز را به تیم خود ارائه دهیم. در حال حاضر شرایط خوبی بر تیم حاکم است و میزبانی خوبی از سوی باشگاه زنیت برای باشگاه سپاهان صورت گرفته و آماده‌سازی متفاوت و خاصی برای این مسابقه صورت نداده‌ایم.

مورایس گفت:رویکرد ما آن است که در مرحله نخست، بازی خوبی برای هواداران خود ارائه می‌دهیم و در مرحله بعدی بتوانیم عملکرد خوبی به نمایش بگذاریم.

وی اضافه کرد:در بازی نخست دو تیم، زنیت از بازیکنان خوب و باکیفیتی بهره می‌برد و مسابقه باکیفیتی از دو تیم ارائه شد. خیلی مشتاقم که دوباره این مسابقه انجام شود و نتیجه کمترین اهمیت را برای ما دارد و به نظرم برگزاری این مسابقه از اهمیت بیشتری نسبت به نتیجه برخوردار است.

لازم به ذکر است، دیدار تیم‌های زنیت سن پترزبورگ روسیه و فولاد مبارکه سپاهان ایران از ساعت ۲۰ امروز پنجشنبه به وقت ایران در ورزشگاه گازپروم روسیه برگزار خواهد شد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.