رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

مورایس: شکایت استقلال و پرسپولیس؟ آمده‌ام بازی تیم ملی را ببینم!

ژوزه مورایس که امشب (سه‌شنبه) برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل آنگولا به ورزشگاه آزادی آمده بود، اظهار داشت: بازی خوب و مستحکمی از همه بازیکنان دیدیم و در راستای آماده‌سازی برای بازی‌های پیش رو بود. ما چهار گل در این مسابقه مشاهده کردیم که اتفاق مهمی بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، ژوزه مورایس که امشب (سه‌شنبه) برای تماشای دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل آنگولا به ورزشگاه آزادی آمده بود، اظهار داشت: بازی خوب و مستحکمی از همه بازیکنان دیدیم و در راستای آماده‌سازی برای بازی‌های پیش رو بود. ما چهار گل در این مسابقه مشاهده کردیم که اتفاق مهمی بود.

وی در مورد عملکرد سه بازیکن سپاهان برابر آنگولا تصریح کرد: آنها عملکرد باثباتی داشتند. شهریار مغانلو در دقایق پایانی به میدان آمد و گلزنی کرد. از یک مهاجم می‌خواهیم که گل بزند و مغانلو عملکرد خوبی ارائه کرد. پیام نیازمند ثبات خوبی در زمین داشت. محمد دانشگر نیز همان چیزی بود که به آن عادت دارد و باثبات بود. از عملکرد این بازیکنان و نیز پیروزی ایران خوشحال هستم.با اعلام رئیس کمیته انضباطی؛ بازی‌های سپاهان ۳ بر صفر نمی‌شود

سرمربی سپاهان اصفهان در واکنش به پرسش‌هایی پیرامون حضور این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، دست بالای طلایی‌پوشان در قهرمانی لیگ برتر و شکایت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سپاهان، پاسخ مشابهی داد و گفت: من آمده‌ام که بازی تیم ملی را ببینم!

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.