رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

موفقیت بزرگ خطیر؛ خداحافظی استقلال با یک بحران

ظاهرا قرار است استقلال با یک بحران خداحافظی کند. بحران مالی که در فصل گذشته منجر به حذف استقلال از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، در فصل جاری جدا از اینکه با تاکید علی خطیر این باشگاه سقف مالی را رعایت کرد در تلاش است به طور موازی با چند اسپانسر به توافق برسد تا بتواند بر خلاف فصل گذشته دستمزد بازیکنان و کادر فنی را در جریان فصل پرداخت کند.

استقلالی ها از بابت فصل گذشته ۳۰ تا ۴۰ درصد طلب کار هستند. باشگاه استقلال به تازگی بعد از عقد قرارداد با رایتل ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرد و قرار است ۱۰ درصد دیگر از مطالبات بازیکنان در روزهای آتی پرداخت شود. گفته می شود مبلغ قرارداد استقلال با رایتل ۱۵۰ میلیارد تومان است که در این صورت نیمی از دستمزد بازیکنان و کادر فنی تامین خواهد شد. خبرهای رسیده از ساختمان سعادت آباد نشان می دهد، مذاکرات استقلال با یک اسپانسر دیگر هم مسیر خوبی را پیش رفته که این قرارداد هم به زودی امضا می شود که این قرارداد هم می تواند بخش دیگری از قرارداد بازیکنان و کادر فنی را تامین کند. این قراردادها اگر نهایی شود می توان گفت استقلال در فصل جاری با بحران مالی خداحافظی می کند و می تواند در جریان فصل روی اهداف فنی متمرکز شود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.