رسانه خبری این تیتر

نسخه پرچم‌دار رنو آرکانا RS Line معرفی شد

رنو خانواده کراس‌اوور کوپه آرکانا را با معرفی یک نسخه جدید بنام RS Line برای مدل ۲۰۲۲ بزرگ‌تر کرده است. این نسخه جدید در صدر خانواده آرکانا قرار خواهد گرفت.

به گزارش اینتیتر به نقل از چرخان، تیپ جدید RS Line بر اساس مدل Intens شکل گرفته اما ویژگی‌های اسپرتی جدیدی به آن اضافه شده تا متمایز شود. RS Line در بیرون به رینگ‌های ۱۸ اینچی RS آلیاژی برش الماسی، سپر جلوی منحصربه‌فرد با تیغه آئرودینامیکی الهام گرفته از فرمول یک، نشان‌های RS Line و صفحات محافظ جلو و عقب و همین‌طور زه جانبی خاکستری‌رنگ مجهز شده است.

رنو داخل این نسخه را هم با پارکابی‌های RS Line، تریم فیبر کربنی مصنوعی، پدال‌های اسپرت آلیاژی، غربیلک فرمان با روکش چرمی سوراخ‌دار و نشان RS، دوخت قرمز و خاکستری و دیگر نشان‌های RS از نسخه‌های معمولی متمایز کرده است. علاوه بر این، خریداران آرکانا RS Line از صفحه آمپر تمام دیجیتالی ۱۰.۲۵ اینچی، آینه عقب تیره شونده خودکار و سانروف هم بهره‌مند خواهند شد. تنها آپشن سفارشی برای این خودرو رنگ متالیک با قیمت ۵۴۰ دلار و سقف مشکی‌رنگ با قیمت ۴۴۰ دلار است.

آرکانا RS Line به‌صورت استاندارد از سیستم‌های ایمنی قابل‌توجهی هم بهره می‌برد که ازجمله آن‌ها می‌توان به ترمز اضطراری خودکار با قابلیت تشخیص وسایل نقلیه، عابرین پیاده و دوچرخه‌سواران، کروز کنترل تطبیقی با قابلیت توقف و حرکت دوباره و هشدار عبور و مرور عقب اشاره کرد.

مثل دیگر مدل‌های آرکانا، این نسخه جدید RS Line هم به یک پیشرانه ۱.۳ لیتری سه سیلندر توربو مجهز است که ۱۵۴ اسب بخار قدرت و ۲۶۲ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. این پیشرانه در هر صد کیلومتر به‌صورت ترکیب ۶ لیتر بنزین مصرف می‌کند و نیروی آن به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. قیمت رنو آرکانا RS Line مدل ۲۰۲۲ در بازار استرالیا از ۴۰,۰۹۰ دلار استرالیا معادل ۳۰,۶۶۰ دلار آمریکا آغاز می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.