رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

نظر ۷ کارشناس داوری درباره دیدار پرسپولیس – گل گهر: یک گل و پنالتى سوخت!؟ … استقلالی‌ها معترض‌تر از سیرجانی‌ها!

هواداران استقلال در فضای مجازی معترض تر از گل گهری ها به داوری دیدار پرسپولیس – گل گهر بودند! دلیل این اتفاق گرفته نشدن گل گل‌گهر در دقیقه ۶۰ بود که موجب شد آنها با اعتراض زیاد در پیج های هواداری پرداخته و خواهان اعتراض باشگاه‌شان به فدراسیون شدند.

به گزارش اینتیتر به نقل از نواندیش، هواداران استقلال در فضای مجازی معترض تر از گل گهری ها به داوری دیدار پرسپولیس – گل گهر بودند! دلیل این اتفاق گرفته نشدن گل گل‌گهر در دقیقه ۶۰ بود که موجب شد آنها با اعتراض زیاد در پیج های هواداری پرداخته و خواهان اعتراض باشگاه‌شان به فدراسیون شدند. نتیجه این اعتراضها، پست اعتراضى باشگاه استقلال (و سپس سپاهان) به داورى این دیدار بود،

اما در این دیدار، حساس ترین صحنه داوری در دقیقه ۶۰ اتفاق افتاد. جایی کهدر زمان پیش بودن پرسپولیس با تک گل شهاب زاهدی، توپ مهاجم گل گهر به نظر وارد دروازه پرسپولیس شد اما با بیرون کشیدن آن توسط بیرانوند، داور و کمک او رای به ادامه بازی دادند.

فوتبال

براساس نظر کارشناسی این توپ گل شد اما به علت اعتماد داور به نظر کمک خود امیرمحمد داودزاده که به نظر از صحنه جامانده بود، او توجهی به اعتراض بازیکنان گل گهر نکرد.

نظر ابراهیم میرزابیگی: توپ گل شد. داور اشتباه کرد. (ورزش آنلاین)

نظرحسین عسکری: توپ گل شد. (فارس)

حیدر سلیمانی: توپ گل شد.

محمدرضا ابوالفضلی: کمک داور مرتکب اشتباه شد چرا که به نظر تمام توپ از تمام خط رد می‌شود.

تورج حق‌وردی: توپ از خط عبور کرد و گل شد.

مهدی عالیقدر: توپ از خط دروازه رد شده است. کمک داور می‌توانست با جایگیری بهتر در زمان مناسب تشخیص بهتری داشته باشد. (ورزش سه)

نمای نزدیک تر از این صحنه مشکوک:

باشگاه گل گهر نوشت: “فاجعه داوری به روایت تصویر. گل سالم گل‌گهر به پرسپولیس که داور و کمک داور بازی به راحتی از آن گذشتند”.

فوتبال

پنالتى پرسپولیس سوخت؟

همچنین مهدی سیدعلی کارشناس داوری گلته است: مدافع گل‌گهر پای عمرى، بازیکن پرسپولیس را زد و داور یک پنالتی پرسپولیس را اعلام نکرد.(پس از اتفاقات مربوط به گل گل گهر)

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. احمد لوکارلی می گوید

    چرا به غیر از سید علی بقیه این پنالتی را ندیدن چون رنگی هستند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.