نقطه پایان خودروهای ناقص ایران‌خودرو کجاست؟

گروه صنعتی ایران‌خودرو از اتمام خودروهای ناقص در این گروه خودروسازی با پایان یافتن خودروهای ناقص سایت تبریز، خبر داد و اعلام کرد که گروه صنعتی ایران‌خودرو با معضل خودرو ناقص برای همیشه خداحافظی کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، قریب به یکماه و نیم پیش، مدیرعامل شرکت ساپکو ضمن اشاره به تولید عبور مستقیم محصولات این گروه صنعتی، تاکید کرد تعداد خودروهای ناقص در ایران‌خودرو به‌زودی صفر خواهد شد.

عادل پیرمحمدی، ضمن اشاره به اقدامات انجام شده طی ماه‌های گذشته که منجر به تولید عبور مستقیم و کاهش خودروهای ناقص از حدود ٨٣ هزار دستگاه به مرز ١١ هزار دستگاه رسیده (در اواسط مرداد ماه)، خاطر نشان کرده بود: در حالی که در سایت‌های خراسان، فارس، خزر و کرمانشاه، خودرو ناقص وجود ندارد، به‌ زودی این خودروها در سایت تهران نیز صفر می‌شود.

پس از آن، آمار ارائه شده از سوی ایران‌خودرو از وضعیت خودروهای ناقص تا پایان هفته منتج به ۲۱ مرداد ماه نشان می‌داد که خودروهای ناقص در سایت مرکزی به کمتر از ۲۰۰ دستگاه رسیده و سایت تبریز به عنوان آخرین سایت، در حال تکمیل و جمع‌آوری خودروهای ناقص بود. بدین ترتیب صرفا حدود ۱۰ هزار دستگاه خودرو سورن تولیدی سایت تبریز در حال تکمیل و تجاری‌سازی بود که وعده شد به‌ زودی این سایت نیز خودرو ناقصی نخواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.