رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

نقل و انتقالات استقلال| بیرون کردن ستاره خوش سیما از جمع آبی پوشان به دستور نکونام

سرمربی استقلال تاکید دارد تحت هیچ شرایطی اصول خود را بابت بازیکنان برای فصل آینده زیر پا نمی‌گذارد و حاضر نیست به خاطر جذب کردن یک بازیکن تن به هر کاری بدهد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبر ورزشی، یکی از بازیکنانی که جواد نکونام پس از انتخاب به عنوان سرمربی استقلال روی او از نظر فنی نظر چندانی نداشت، عارف غلامی بود.

مدافع چند سال اخیر استقلال که هر از چند گاهی به اردوی تیم ملی هم دعوت می‌شد اما سرمربی جدید آبی‌پوشان به این نتیجه رسید که بهتر است پازل تاکتیکی خود را با مدافعان دیگری غیر از عارف تکمیل کند. در چنین شرایطی پس از جدا شدن رافائل سیلوا این شایعه مطرح شد که زمینه برای بازگشت عارف فراهم می‌شود اما از محل تمرین استقلال خبر می‌رسد نکونام نمی‌خواهد تا سرحد امکان زیر بار انجام چنین کاری برود چون معتقد است اگر بازیکنی که قبلاً مشخص شده در ساختار تاکتیکی او قرار ندارد را بازگرداند، نگاه بقیه نسبت به او عوض خواهد شد و این مسئله جدا از بحث فنی، به لحاظ ساختاری هم برای استقلال در طول فصل دردسر درست می‌کند.

به همین خاطر حتی با وجود وضعیت بغرنج استقلال در فصل نقل و انتقالات، نکونام هنوز به پروژه برگشتن عارف تمایل نشان نمی‌دهد. البته باید منتظر بمانیم و ببینیم در روزهای آینده این قضیه به کجا می‌رسد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.