رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

نقل و انتقالات پرسپولیس | آخرین خبر از نقل و انتقالات پرسپولیس امروز یک شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۲ | بمب پرسپولیس خنثی شد؟

باشگاه پرسپولیس همچنان در انتظار پاسخ نهایی باشگاه وایله برای جذب سعید عزت اللهی است.

به گزارش اینتیتر به نقل از طرفداری، باشگاه پرسپولیس در انتقال سعید عزت‌اللهی و خرید او از باشگاه وایله دانمارک به نتیجه خوبی رسیده بود اما در این میان دو باشگاه استقلال و سپاهان هم وارد ماجرا شده و با ارائه پیشنهاد برای جذب عزت‌اللهی باعث شدند باشگاه دانمارکی قیمت رضایتنامه عزت‌اللهی را حسابی بالا ببرد. مشابه همان اتفاقی که چند سال پیش در مورد صدور رضایتنامه شهریار مغانلو از سوی باشگاه سانتاکلارا اتفاق افتاد. با توجه به همین مساله برخی رسانه ها از عقب نشینی باشگاه پرسپولیس برای جذب سعید عزت اللهی خبر داده و تاکید کردند با این سیاست، انتقال عزت‌اللهی به جمع سرخپوشان فعلا منتفی است.

این درحالی است که مسئولان مطلع باشگاه پرسپولیس این خبر را تکذیب کرده و تاکید دارند روند مذاکرات و پیگیری های باشگاه تمام نشده بلکه چند روزی است اتفاق جدیدی رخ نداده و همین موضوع دلیل بر انصراف از جذب این هافبک ملی پوش نیست.

همان طور که پیش تر در طرفداری نوشتیم مدیران چینی باشگاه وایله در تعطیلات هستند و باشگاه پرسپولیس نمی‌داند واکنش مدیران این باشگاه دانمارکی به درخواست صدور رضایتنامه چه خواهد بود اما باشگاه پرسپولیس قطعا پس از دریافت پاسخ رسمی مدیران وایله دانمارک درباره رقم رضایتنامه عزت اللهی تصمیم گیری خواهد کرد.

به هر روی آن چه قطعی به نظر می رسد این است که پرونده انتقال عزت اللهی هنوز برای باشگاه پرسپولیس مختومه نشده و سرخ پوشان قرار است پس از دریافت رقم پیشنهادی باشگاه وایله در مورد این انتقال تصمیم گیری کنند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.