رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

نکونام منتظر این ستاره می‌ماند

هافبک ۲۲ ساله عراقی در فصل جاری فوتبال ایران یکی از خارجی های خبرساز محسوب می شود؛ او که در ابتدای فصل با استقلال قرارداد امضا کرد و در تمرینات تیم جواد نکونام هم حضور یافت، به خاطر پر شدن سقف بودجه آبی پوشان نتوانست در این تیم دوام بیاورد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، از این رو منتظر محمد ضمن امضای قرارداد سه ساله با استقلال به صورت قرضی و یکساله به مس رفسنجان رفت. کاپیتان تیم زیر ۲۳ ساله‌های عراق به همین خاطر در بازی دیروز انگیزه زیادی برای درخشش مقابل استقلال داشت و اگرچه در نیمه دوم فرصت حضور حضور در زمین را یافت ، اما عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت.

منتظر محمد با نظر ساکت الهامی از دقیقه ۸۲ به جای محمدنژادمهدی وارد زمین شد و با احتساب ۶ دقیقه وقت اضافی دوم جمعا ۱۴ دقیقه فرصت داشت. در همین مدت کوتاه هم اما بازیکن عراقی توانایی هایش را به نمایش گذاشت و با حضور در زمین بر بار هجومی نارنجی پوشان اضافه کرد.

منتظر محمد که در بیشتر شدن فشار حملات مس رفسنجان برای جبران گل خورده مقابل استقلال نقش زیادی داشت، در پایان مسابقه دیروز هم با جواد نکونام سرمربی آبی ها دیدار کرد و جالب اینکه نکونام به او بابت عملکرد خوبش تبریک گفت.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.