رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

نیروی انتظامی با دشمنان و اخلالگران امنیت مماشات نمی کند

رییس پلیس پایتخت با عرض تسلیت به خانواده های شهدای مدافع امنیت گفت: نیروی انتظامی با دشمنان و اخلالگران امنیت مماشات نخواهد کرد و ما از زمانی که لباس نظامی بر تن کردیم، خود را برای دفاع از امنیت و آرمان‌های نظام و شهادت آماده کردیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، سردار حسین رحیمی روز جمعه در حاشیه راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان با اشاره به حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۱۳آبان با محکوم کردن اقدامات مداخله جویانه آمریکا در حوادث اخیر کشور گفت مردم ایران در همه صحنه ها نشان دادند که طرفدار نظام و انقلاب هستند و با حضورشان در دفاع مقدس تا کنون نشان دادند که گوش به فرمان هیچ بیگانه ای نیستند.

وی حضور مردم در مراسم مبارزه با استکبار جهانی را تهدیدی برای آمریکا خواند و گفت: آنها می دانند که ملت هوشیار ایران تحت تاثیر فضای دروغین رسانه ای دشمنان ملت قرار نخواهند گرفت.

رحیمی با تسلیت به خانواده های شهدای مدافع امنیت تاکید کرد: نیروی انتظامی با دشمنان و اخلال گران مماشات نخواهد کرد ما از زمانی که لباس نظامی بر تن کردیم خود را برای دفاع از امنیت و آرمان های نظام و شهادت آماده کردیم.

وی افزود: پلیس با سعه صدر با نوجوانان و جوانانی که به صورت احساسی تحت تاثیر رسانه های معاند در اغتشاشات شرکت کردند برخورد می کند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.