رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

نیکی هیلی: باید کار حماس را تمام کرد!

نیکی هیلی از رژیم صهیونیستی خواست تا پس از حمله حماس به شهرک‌های اطراف نوار غزه، این گروه را از بین برد!

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، نیکی هیلی، فرماندار سابق کارولینای جنوبی و کاندیدای جمهوری خواهان برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ در جریان مصاحبه‌ای با شبکه خبری فاکس نیوز و پس از انتشار تصاویر حملات حماس به شهرک‌های اطراف نوار غزه در رسانه‌های اجتماعی گفت: بیایید یک قدم به عقب برگردیم چون می‌خواهم مردم آمریکا این لحظه را درک کنند. فقط تصور کنید که اسرائیلی‌ها از خواب برخاسته و می‌بینند که هدف حمله قرار گرفته‌اند.

هیلی همچنین ادامه داد: آنچه که رخ داده باید برای هر زن و مرد آمریکایی مهم باشد چون فلسطینی‌ها این حمله غافلگیرانه را انجام دادند. بابت چه چیزی جشن می‌گیرند؟ می‌گویند “مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا” این فقط حمله به اسرائیل نیست، حمله به آمریکا هم هست، چون آنها از ما متنفرند. به همین دلیل است که باید برای آنکه مطمئن شویم دشمنانمان به دوستانمان آسیبی وارد نمی‌کنند، متحد شویم.

نیکی هیلی همچنین خاطرنشان کرد: آمریکا هرگز نمی‌تواند آنچنان مغرور باشد که فکر کند نیازی به دوستان ندارد، همانطور که ما در حادثه ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ به دوستان احتیاج داشتیم. به همین دلیل است که اوکراین به ما در مقابله با حملات روسیه نیاز دارد. به همین دلیل است که اسرائیل به ما احتیاج دارد. من به بنیامین نتانیاهو می‌گویم که این وضعیت را تمامش کند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.