رسانه خبری این تیتر

هتل های خیابان امام رضا ۳ مشهد در رزرواسیون آریا

هتل های خیابان امام رضا ۳ مشهد به خاطر نزدیکی به حرم و دسترسی به بازارها و مراکز خرید همواره مورد توجه مسافران و گردشگران است. این خیابان به خیابان امام رضا وصل می شود که در انتهای مسیر به حرم امام می رسد. این خیابان از نزدیک ترین خیابان ها به حرم رضوی بوده و در آن هتل ها و مراکز اقامتی متعددی قرار دارند.

به گزارش اینتیتر،‌ خیابان امام رضا ۳ با میدان فلکه آب ۱۷۰ متر و با ورودی بازار بزرگ رضا ۳۵۰ متر فاصله دارد. این خیابان تا ورودی حرم امام رضا ۷۰۰ متر فاصله دارد که این مسیر در ۱۰ دقیقه به صورت پیاده طی می شود.

معرفی هتل های خیابان امام رضا ۳ مشهد

با اقامت در یکی از هتل های خیابان امام رضا ۳ به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز می توانید در خیابان امام رضا تردد داشته و از فروشگاه ها و مراکز خرید آن سوغاتی و انواع انگشتر و نیازمندی های خود را تهیه کنید و در رستوران های آن غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید. همچنین دسترسی به بازار رضا و حرم امام رضا به آسانی برای شما ممکن خواهد شد.

برای مسافرانی که به قصد زیارت حرم به مشهد سفر می کنند، اقامت در هتل های نزدیک خیابان امام رضا مناسب است. در نزدیکی حرم هتل رز درویشی مشهد به عنوان یکی از هتل های ۳ ستاره و نوساز با اتاق های یک تخته و دو تخته در دو نوع استاندارد و رضوی به میهمانان خدمات ارائه می کند. مسافران می توانند این هتل را با تخفیف از طریق سامانه رزرواسیون آریا رزرو کنند. هتل رز درویشی در فاصله ۶۰۰ متری از ورودی رواق دارالمرحمه حرم رضوی قرار دارد که این فاصله در ۸ دقیقه به صورت پیاده طی می شود.

هتل مشهد مشهد در خیابان امام رضا ۳ یکی از هتل های ۴ ستاره این شهر است که در فاصله ۶۵۰ متری از ورودی رواق دارالمرحمه حرم امام قرار دارد که این مسافت به صورت پیاده در ۹ دقیقه طی می شود.

هتل جواد مشهد از هتل های ۴ ستاره در نزدیکی حرم رضوی است. هتل در ۸ طبقه ساخته شده و از اتاق های هتل نمای حرم قابل مشاهده می باشد. استفاده از کادر تحصیل کرده و متخصص در بخش های مختلف هتل و وجود پذیرش ۲۴ ساعته و ارائه خدمات خانه داری به صورت مرتب در طول شبانه روز، این هتل را به یکی از بهترین هتل های مشهد تبدیل کرده است. وجود انواع اتاق و سوئیت در طبقات مختلف هتل با امکان سرو غذا در داخل اتاق و همچنین امکان رزرو اتاق ها به صورت فولبرد شامل وعده های غذایی صبحانه، نهار و شام از دیگر ویژگی های اقامت در این هتل است.

هتل

کدام یک از هتل های مشهد برای رزرو خوب هستند؟

انتخاب هتل مناسب همیشه یکی از نگرانی های مسافران به ویژه در سفرهای خانوادگی است. برای انتخاب هتلی که پاسخگوی نیازهای شما باشد و در طول مدت اقامت آرامش شما را فراهم کند باید به موارد زیر توجه نمایید.

چه مواردی در هتل برای شما مهم است؟

اگر زمان زیادی را در خارج از اتاق و در لابی صرف می کنید به بزرگی لابی هتل توجه نمایید. اگر لباس های شما روزانه نیازمند شستشو هستند توجه کنید که هتل خدمات لاندری را همه روزه ارائه نماید.

چه امکانات رفاهی مورد نیاز شما است؟

یکی از موارد مهم رفاهی در هتل های مشهد وجود سرویس رایگان برای تردد به حرم در مسیر رفت و برگشت می باشد. این موضوع به ویژه برای خانواده هایی که همراه فرزند کوچک خود زائر امام رضا شده اند و برای افراد مسن بسیار مهم است.

در مدت اقامت در هتل به کدام قسمت های شهر تردد خواهید داشت؟

اگر مسافر مشهد هستید و هدف سفر شما زیارت امام رضا می باشد بنابراین مهم است که هتلی در نزدیکی حرم رزرو کنید تا علاوه بر کاهش هزینه های سفر در زمان نیز صرفه جویی کنید.

به چه امکاناتی در اتاق محل اقامت خود نیاز دارید؟

وجود سرویس بهداشتی ایرانی یا فرنگی همواره یکی از چالش های مسافران در هنگام رزرو اتاق است. اگر که سرویس مورد نظر در اتاق میهمان وجود ندارد بررسی کنید که آن سرویس بهداشتی در طبقات یا در لابی هتل برای مسافران در دسترس باشد. همینطور برخی مسافران به میز تحریر برای مطالعه یا نگارش نیاز دارند و ضروری است که قبل از رزرو اتاق این موارد را با پذیرش هتل چک کنند.

یکی از کارهایی که انتخاب را برای شما آسان میکند، استفاده از تجربه اقامت سایر مسافران در هتل مورد نظر است. برای این کار می توانید نظرات مسافران قبلی هتل را در سایت رزرواسیون آریا یا صفحه اینستاگرام هتل بررسی کنید.

در ادامه این مطلب برخی دیگر از هتل های مشهد را با توجه به نوع سفر و نیاز مسافران به خدمات و امکانات معرفی می کنیم.

کدام هتل های مشهد برای سفر با خانواده مناسب هستند؟

از میان هتل های مشهد هتل الماس ۲، هتل بین المللی قصر طلایی و هتل مجلل درویشی همگی، نقدها و نظرات مثبتی را از خانواده هایی که در سفر به مشهد در این هتل ها اقامت داشتند، دریافت کرده اند.

بهترین هتل های مشهد برای سفر ماه عسلی کدامند؟

اگر به دنبال هتلی رمانتیک برای اولین سفر به همراه همسر خود هستید، پیشنهاد ما رزرو هتل الماس ۲، هتل بین المللی قصر یا هتل جواهر شرق است که نظرات بسیار خوبی از مسافرانی که به دنبال هتل ماه عسلی بودند، دریافت کردند.

بهترین هتل های دارای استخر در مشهد کدامند؟

دسترسی دائمی به یک استخر خوب در محل اقامت، همیشه مورد توجه مسافرانی است که آرامش خود را اولویت اول هر مسافرتی قرار می دهند. به همین خاطر از معروف ترین هتل های دارای استخر در مشهد می توان به هتل الماس ۲، هتل بین المللی قصر و هتل بین المللی قصر طلایی اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.