واقعاً از این شرایط خسته شده‌ام

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ ای کاش می‌شد یک بازی برای پرسپولیس به میدان بروم تا بتوانم با هواداران خداحافظی کنم.

به گزارش اینتیتر به نقل از میزان، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس این روز‌ها در خانه تمرینات خود را پیگیری می‌کند و بی‌صبرانه منتظر ادامه رقابت‌های لیگ است. بیرانوند چند روز پیش در خصوص پرداختی دوم باشگاه آنتورپ بلژیک به باشگاه پرسپولیس گفت که می‌تواند جلوی این پرداخت را بگیرد که این صحبت او جنجال زیادی را علیه او ایجاد کرد.

دروازه‌بان پرسپولیس به همین خاطر توضیحاتی ارائه داد و در خصوص شرایط خود گفت: واقعا از این شرایط خسته شده‌ام. دوست دارم هر چه زودتر این بیماری تمام شود تا بتوانم دوباره به زمین تمرین بروم و بتوانم تمرین کنم.

وی در خصوص اینکه باشگاه بلژیکی مانع حضور بیرانوند در این کشور برای تست پزشکی شده گفت: اصلا این طور نیست که در رسانه‌ها مطرح شده است. باشگاه بلژیکی به پرسپولیس نامه داده است و گفته که من باید بعد از پایان شیوع کرونا برای تست پزشکی به این کشور بروم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه با این حساب احتمالا دیگر نمی‌تواند برای سرخپوشان بازی کند، تصریح کرد: لعنت بر این کرونا. شرایط واقعا سختی است. می‌خواهم قبل از رفتن به بلژیک برای پرسپولیس بازی کنم تا بتوانم با هواداران خداحافظی کنم. اما نمی‌دانم که با ادامه این شرایط چه اتفاقی رخ خواهد داد.

دروازه‌بان پرسپولیس درباره صحبت چند روز پیش خود مبنی بر اینکه جلوی پرداخت قسط دوم خود از سوی باشگاه بلژیکی را خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: به نظرم رسانه‌ها منظور من را بد متوجه شده‌اند. منظور من این بود که برای قسط آخر که باشگاه بلژیکی باید به پرسپولیس پرداخت کند اگر باشگاه بخواهد برای صدور رضایتنامه‌ام اذیت کند، می‌توانم با باشگاه آنتورپ صحبت کنم تا از قسط آخر پول رضایت نامه‌ام را کم کند و من به بلژیک بروم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.