رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

واکنش باشگاه سپاهان به بیانیه سازمان لیگ | ناخواسته در این جنگ رسانه‌ای قرار گرفته‌ایم

باشگاه سپاهان در پاسخ به سازمان لیگ در خصوص قرارداد هادی محمدی توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، پس از جریمه باشگاه سپاهان و اعلام تخلف توسط کمیته انضباطی و پاسخ این باشگاه، سازمان لیگ امروز (پنجشنبه) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد سپاهان هیچ اصلاحیه‌ای در قرارداد کارگزار بازیکن خود (هادی محمدی) انجام نداده است.

حالا پس از انتشار این بیانیه باشگاه سپاهان در پاسخ به سازمان لیگ در خصوص قرارداد هادی محمدی، توضیحاتی را ارائه داد که متن این بیانیه را در زیر می‌خوانید:

۱- در ابتدا اشاره می‌نماییم که در پی انتشار رای غیرقابل قبول کمیته انضباطی و به دنبال اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان پس از انتشار رای، برای همگان مشخص شد، آنچه که به عنوان تخلفات گسترده باشگاه سپاهان طی یک عملیات روانی-رسانه‌ای بی‌سابقه از آن یاد می‌شد، محلی از اعراب نداشته است.

۲- اما به استحضار می‌رساند، همان‌گونه که در اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان بیان گردید، این باشگاه نسبت به تحویل نسخه فیزیکی قرارداد اصلاح شده بازیکن خود (با امضای بازیکن) اقدام نموده و حتی نسخه فیزیکی اولیه که مبلغ کارگزاری آن به صورت دستی اصلاح شده بود نیز در سازمان لیگ موجود می‌باشد؛ ضمناً در بند ۱۵ قرارداد قید شده است که در صورت تضاد بین متون انگلیسی و فارسی، متن فارسی ملاک می‌باشد. از مسئولین هم درخواست می‌شود، اصل هر دو نسخه قرارداد را در روز جلسه کمیته استیناف به این کمیته محترم ارائه نمایند.

۳- البته لازم به ذکر است باشگاه سپاهان به دلیل عدم عودت فایل پی‌دی‌اف قرارداد در سامانه ثبت سازمان لیگ، نتوانست این نسخه پی‌دی‌اف را اصلاح نماید.

۴- ذکر این نکته نیز لازم است که باشگاه سپاهان هیچ‌گونه وجهی را به طور مستقیم به کارگزار بازیکن پرداخت نمی‌کند و پرداخت حق کارگزاری از جمله تعهدات بازیکن می‌باشد.

۵- ضمنا در پایان از ملت شریف ایران به‌ویژه هواداران عزیز سپاهان به جهت قرارگرفتن ناخواسته در جریان جنگ رسانه‌ای سنگین در ماه‌های گذشته بر علیه باشگاه سپاهان (که البته این باشگاه هیچ نقشی در آن نداشته‌است)، پوزش می‌طلبیم.

پیش از این سازمان لیگ فوتبال در اطلاعیه‌ای مدعی شد: باشگاه سپاهان هیچگونه اصلاحی مورد پذیرش سازمان لیگ در خصوص رقم کارگزاری بازیکن (هادی محمدی) نداشته است. پیرو بیانیه‌های مکرر باشگاه سپاهان بااطلاع میرساند برخلاف ادعای این باشگاه مبنی بر اصلاح رقم مالی مربوط به کارگزاری بازیکن (هادی محمدی) از مبلغ ۱۷ میلیارد تومان به یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان باطلاع میرساند قرارداد قانونی و ثبت شده در سازمان لیگ که با امضاو ممهور به مهر باشگاه و کارگزار مربوطه و بازیکن میباشد و بصورت فارسی و لاتین در قالب عدد و حروف قید شده و دارای اعتبار میباشد همان مبلغ ۱۷ میلیارد تومان است ضمنا علاوه بر ان باشگاه سپاهان در قرارداد بازیکن دیگری (احسان پهلوان) مبلغ ۳ میلیارد تومان با همان کارگزار با توافق طرفین (باشگاه، کارگزار، بازیکن) قید و ثبت شده است که در مجموع تعهد باشگاه سپاهان صرفا در قبال این کارگزار از بابت قراردادهای دو فصل بازیکنان فوق الذکر مبلغ ۲۱۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال معادل ( بیست و یک میلیارد و سیصد میلیون تومان میباشد).

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.