رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

ویژگی متمایز نبیل باهویی با دیگر پرسپولیسی‌ها

نبیل باهویی هافبک ۳۲ ساله سوئدی تیم پرسپولیس که به تازگی به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی پیوسته فصل گذشته در لیگ برتر قطر و در باشگاه قطر اس‌سی تجربه رویارویی مقابل الدحیل را در کارنامه خود دارد. یکی از تیم‌های همگروه با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، نبیل باهویی هافبک ۳۲ ساله سوئدی تیم پرسپولیس که به تازگی به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی پیوسته فصل گذشته در لیگ برتر قطر و در باشگاه قطر اس‌سی تجربه رویارویی مقابل الدحیل را در کارنامه خود دارد. یکی از تیم‌های همگروه با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا.

او بازیکن در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر قطر شنبه ۲۷ اسفند پارسال در ترکیب تیم قطر اس‌سی به مصاف تیم الدحیل رفت. باهویی در نیمه اول جای خود را به هافبک کامرونی تیمش «رائول دنزب ساندا» داد تا ادامه مسابقه را از روی نیمکت نگاه کند. تیم قطر اس‌سی در آن مسابقه در ورزشگاه خانگی با نتیجه سه بر یک مغلوب الدحیل شد.

این در حالی است که در جمع سرخپوشان تهرانی تنها کنعانی‌زادگان است که بهمن ماه پارسال با الدحیل رودررو بازی داشته است. دیداری که در چارچوب هفته سیزدهم (دور برگشت) بین الاهلی (تیم کنعانی زادگان) و الدحیل برگزار شد.

تیم الدحیل همگروه آسیایی و حریف دوم تیم پرسپولیس است که بعد از بازی اول این تیم مقابل النصر در تاریخ بیست و هشتم شهریور ماه باید در روز دوشنبه دهم مهر در قطر به مصاف این تیم برود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.