رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پرسپولیس، دروازه بان جدید جذب نمی کند!

پرسپولیس به دنبال جذب دروازه بان دوم نیست.

به گزارش اینتیتر به نقل از طرفداری، مصدومیت علیرضا بیرانوند بیش از هر زمانی هواداران پرسپولیس را نگران کرده و به همین دلیل طی دو روز اخیر درخواست زیادی برای جذب یک دروازه بان دوم میدان دیده وجود دارد. در این میان حتی برخی پا را فراتر گذاشته و مدعی شده اند پرسپولیس علاوه بر جذب مهاجم قرار است یک دروازه بان نیز جذب کند. این در حالی است که پرسپولیس در صورت جذب مهاجم عملا قادر به جذب دروازه بان نیست.

داستان از این قرار است که ترجیح یحیی گل محمدی از میان دروازه بان و مهاجم جذب مهاجم بود و برهمین اساس و در صورت جذب مهاجم خارجی، با توجه به سقف بودجه پرسپولیس عملا امکان جذب دروازه بان وجود ندارد. گل محمدی زمانی تصمیم به جذب دروازه بان داشت و همان طور که می دانید با یک دروازه بان ۱۹ ساله برزیلی نیز به توافق رسید اما بازخورد منفی جذب این دروازه بان از یک سو و صحبت های علیرضا بیرانوند از سوی دیگر که کادرفنی باید به همین دروازه بان های جوان خودش اعتماد کند باعث شد سرمربی سرخ ها تمام نیروی خود را روی جذب مهاجم بگذارد.

از این رو در شرایط فعلی در صورت جذب مهاجم دیگر خبری از جذب دروازه بان نیست و در صورت غیبت علیرضا بیرانوند، امیر رضا رفیعی یا مهرشاد اسدی در بازی با النصر در چارچوب دروازه قرار خواهند گرفت.

البته که شنیده می شود علیرضا بیرانوند احتمالا به بازی حساس پرسپولیس مقابل النصر می رسد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.