رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پرسپولیس، یاسین سلمانی را از دست داد | مشکل بزرگ تا نیم فصل

یاسین سلمانی در صحنه ای بدون برخورد با بازیکنی دچار مصدومیت شد و از بازی بیرون رفت.

به گزارش اینتیتر به نقل از عرشه آنلاین، اولین حضور ثابت یاسین سلمانی در ترکیب اصلی پرسپولیس در لیگ بیست و سوم برای او خوش‌یمن نبود.

با درخشش یاسین سلمانی در بازی با الدحیل، هواداران پرسپولیس امیدوار بودند که این بازیکن در ادامه بازی‌های لیگ هم بدرخشد و در نتیجه گرفتن تیمش موثر باشد.

نظر یحیی گل‌محمدی هم درباره سلمانی همین بود و به همین دلیل یاسین را برای بازی با گل‌گهر در ترکیب اصلی تیمش قرار داد. اما انگار اولین حضور ثابت سلمانی در بازی‌های داخلی پرسپولیس برای او خوش‌یمن نبود.

سلمانی در حالی که بازی به دقیقه ۷ نرسیده بود در نزدیکی محوطه جریمه گل‌گهر استارت زد تا شاید توپ را از مدافع حریف بگیرد. اما بدون این که با کسی درگیر شود ناگهان تعادلش را از دست داد و به زمین افتاد.

در نگاه اول، مصدومیت او جدی به نظر نمی‌رسید اما دانیال اسماعیلی‌‌فر که بالای سر سلمانی رفته بود با دست به نیمکت اشاره و از تیم پزشکی پرسپولیس خواست که همراه با برانکارد به زمین بیایند و بلافاصله با دست‌هایش اشاره کرد که یاسین باید تعویض شود.

سلمانی بیرون رفت و محمد عمری به جای او وارد زمین شد. مصدومیت سلمانی خیلی شبیه مصدومیتی بود که در اواخر شهریور در بازی پرسپولیس و النصر عربستان برای مهدی ترابی پیش آمد.

در آن مسابقه هم ترابی بدون این که با بازیکنی درگیر شود در دقیقه ۵ و در حالی که پا به توپ بود، توپ را رها کرد و به زمین افتاد. در آن بازی زمین چمن ورزشگاه آزادی کیفیت بسیار بدی داشت و به نظر می‌رسید ترابی به دلیل کیفیت بد زمین مصدوم شده است.

حالا هم سلمانی با اتفاقی مشابه مصدوم شده است. مصدومیت ترابی هنوز رفع نشده و با اتفاقی که برای سلمانی افتاد باید دید میزان مصدومیت او چقدر است و در چند بازیِ پرسپولیس غایب خواهد بود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.