پسر ۹ ساله قربانی راننده تاکسی اینترنتی

چند روز پیش مردی با پلیس یزد تماس گرفت و خبر از ناپدید شدن پسربچه ۹ ساله‌اش داد. وی گفت: پسرم برای رفتن به کلاس موسیقی از خانه خارج شد و هنگام برگشت سوار یک خودروی مسافرکش شد اما نه‌تنها به خانه برنگشته؛ بلکه هر چه با راننده مسافرکش تماس می‌گیرم، موبایلش خاموش است.

به گزارش اینتیتر به نقل از همشهری آنلاین،‌ با اظهارات این مرد، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی یزد وارد عمل شدند و تحقیقات برای یافتن پسربچه گمشده آغاز شد. نخستین مظنون پرونده همان مسافرکشی بود که موبایلش خاموش بود و بررسی‌ها نشان می‌داد که وی دقایقی پس از سوار کردن پسربچه گمشده به ماشینش، اعلام پایان سفر کرده است.

از سوی دیگر معلوم شد که پلاک خودرو به نام فرد دیگری بوده و در شرایطی که سرنخی از راننده مرموز نبود، تحقیقات برای شناسایی او ادامه یافت تا اینکه محل زندگی وی شناسایی شد و کارآگاهان راهی آنجا شدند.

با دستگیری راننده که پسری جوان بود، وی تحت بازجویی قرار گرفت اما مدعی بود که خبری از سرنوشت پسربچه ۹ساله ندارد. با این حال تحقیقات از او ادامه یافت تا اینکه در نهایت اعتراف کرد که پسربچه گمشده را مورد ضرب و شتم قرار داده و پیکر وی را در حاشیه شهر رها کرده است.

او گفت: وقتی پسربچه را سوار ماشینم کردم، قصد سرقت اموالش را داشتم که با مقاومت او روبه‌رو شدم. برای همین کتکش زدم و وقتی از هوش رفت، وی را در حاشیه شهر رها و موبایلم را خاموش کردم.

با اعترافات این مرد مأموران راهی محلی شدند که پیکر نیمه‌جان پسربچه در آنجا رها شده بود. آنها پسربچه را در حالی پیدا کردند که وضعیت وخیمی داشت و او را به بیمارستان منتقل کردند و هم‌اکنون تلاش پزشکان برای نجات جان او ادامه دارد.

در همین حال فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به ادامه تحقیقات از متهم دستگیر شده، گفت: متهم به ضرب و جرح کودک ۹ساله و رها کردن او در حاشیه شهر یزد اعتراف کرده و تحقیقات از او ادامه دارد.

اکنون دیگران میخوانند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.