رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پشت صحنه جنجالی پوست شیر; از روایت سکانس تجاوز تا حذف پانته‌آ بهرام

یکی از صحنه های جالب پشت صحنه پوست شیر روایت پردیس پوراحمدیه بازیگر نقش ساحل از سکانس تعرض است

به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، سریال پوست شیر در سال ۱۴۰۱ ساخته و پخش شد. سریال پوست شیر شاید به نوعی یک رنسانس در سریال‌های نمایش خانگی بود، سریالی که از پلتفرم فیلم‌نت پخش می‌شد تا قسمت آخر، محبوب و نفس‌گیر بود.

حالا پشت صحنه سریال پوست شیر پخش شده است که در آن نشان داده می شود که چخ لحظات نفسگیری گذشته است

یکی از صحنه های جالب پشت صحنه پوست شیر روایت پردیس پوراحمدیه بازیگر نقش ساحل از سکانس تعرض است

پردیس پوراحمدیه بازیگر نقش ساحل در سریال پر طرفدار پوست شیر از لحظات سختی که در یکی از سکانس ها گذراند گفت.

از دیگر حاشیه های پخش پشت صحنه پوست شیر حذف چهره پانته‌آ بهرام از است

در حالی قسمت اول پشت ‌صحنه سریال پوست شیر پخش شده که نکته عجیب آن حذف چهره پانته‌آ بهرام دربخش‌های گفت‌و‌گو با بازیگران است.

قسمت اول پشت‌ صحنه سریال «پوست شیر» در حالی در نمایش خانگی عرضه شده که در بخش‌هایی که بازیگران مجموعه درباره روند همکاری و سکانس‌های مختلف و چگونگی نقش‌آفرینی خود صحبت می‌کنند، تصویر آنها نمایش داده می‌شود و فقط تصویر بخش‌های گفت‌و‌گوی با پانته‌آ بهرام، بازیگر نقش «لیلا» حذف شده و تنها صدای صحبت‌های او روی تصاویر و نماهایی از نقش‌آفرینی او شنیده می‌شود.

دلیل این اتفاق هنوز مشخص نیست و باید دید که آیا مساله کشف حجاب پانته‌آ بهرام و تشکیل پرونده قضایی برای این بازیگر، موجب چنین اتفاقی شده یا اینکه این حذف یا ممانعت از پخش تصاویر گفت‌و‌گوی این بازیگر دلایل دیگری دارد؟!

جمشید و نوید محمودی، هادی حجازی‌فر، علیرضا کمالی‌پور، پردیس احمدیه، مهرداد صدیقیان، ژیلا شاهی، چهره‌هایی هستند که مصاحبه آنها برخلاف پانته‌آ بهرام که فقط صدای او شنیده می‌شود، با پخش تصاویرشان همراه است.

سریال «پوست شیر» به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه‌کنندگی نوید محمودی براساس رای کاربران سایت سینمایی «IMDB» توانست نمره خوب ۸.۴ به دست بیاورد تا به این ترتیب عنوان محبوب ترین سریال ایرانی را از آن خودش کند.

این سریال در سه فصل هشت قسمتی پخش شد و توانست مخاطبان زیادی را جذب کند. همچنین منتقدان و کارشناسان حوزه‌های مختلف نیز به تحلیل این اثر پرداخته و آن را از موفق ترین سریال‌های سال‌های اخیر دانسته‌اند.

«پوست شیر» اولین تجربه برادران محمودی در شبکه نمایش خانگی بود. فیلمنامه این سریال را جمشید محمودی به همراه رضا بهاروند نوشته‌اند که در نگارش اسپین‌آف هم محمودی و بهاروند هم همکار خواهند بود.

پیش از گفته شده بود که در جدیدترین همکاری جمشید و نوید محمودی، اسپین‌آف این سریال موفق نیز ساخته و پخش می‌شود.

پس از ساخت و پخش سریال «پوست شیر» در سال ۱۴۰۱، حال در جدیدترین همکاری جمشید و نوید محمودی، اسپین‌آف این سریال موفق نیز ساخته و پخش می‌شود.

جزئیات بیشتر درباره اسپین‌آف «پوست شیر» متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی مجتبی پیرزاده و شهاب حسینی از جمله بازیگران این سریال هستند.

اسپین‌آف به روایتی گفته می‌شود که بر اساس داستان یا مفهوم یک اثر دیگر باشد. اسپین‌آف ممکن است جزئیات بیشتری از آن را روایت کند و یا روایتگر داستان متفاوتی باشد. اسپین‌آف‌ها معمولاً بر اساس کارهای بسیار موفق ساخته می‌شوند و گاه بر اساس شخصیت‌های فرعی آن داستان هستند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.