پلیس: اگر نتوانستید با ۱۱۰ تماس بگیرید به ۱۱۰ ۱۱۰ پیام بدهید

معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباره سامانه پیامکی۱۱۰ ۱۱۰ گفت: شهروندانی که به هر طریق امکان تماس تلفنی با سامانه ۱۱۰ را ندارند، می‌توانند از طریق این سامانه با پلیس تماس حاصل کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند با اشاره به راه اندازی سامانه پیامکی۱۱۰ ۱۱۰ بیان داشت: این سامانه به منظور بالا بردن سطح خدمت‌رسانی به مردم شریف راه اندازی شده‌اند و از طریق این سامانه شهروندانی که به هر طریق امکان تماس تلفنی با سامانه ۱۱۰ را ندارند، می‌توانند از طریق این سامانه با پلیس تماس حاصل نمایند.

سرهنگ حسنوند با اشاره به اینکه سامانه ۱۱۰ صرفاً برای فوریت‌های پلیسی راه اندازی شده است، عنوان داشت: در چهار ماه اخیر بیش از ۰۲۹ درصد افزایش تماس‌های غیر ضروری با سامانه ۱۱۰ را داشته‌ایم در حالی که این سامانه برای فوریت‌های پلیسی طراحی و پیش بینی شده است و انجام تماس‌های غیر ضروری با این سامانه موجب نقصان در انجام ماموریت‌های ۱۱۰ پلیس است.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه روزانه بین ۴۳ تا ۵۰ هزار تماس با سامانه ۱۱۰ پلیس پایتخت گرفته می‌شود، عنوان داشت: تقاضای ما از مردم و شهروندان گرامی این است که صرفاً فوریت‌های پلیسی خود را از قبیل سرقت، تصادفات راهنمایی و رانندگی با این سامانه در میان بگذارند.

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.