رسانه خبری این تیتر

برانکو نیامد، پولش بین بازیکنان پخش شد!

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو به ایران نیامد که نقدی مطالباتش را بگیرد و به همین دلیل پول او میان بازیکنان تیم پخش شد.

به‌ گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، ایرج عرب، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس همچنین درباره شکایت و پرداخت نشدن حقوق برانکو نیز گفت: بنده بارها گفته‌ام که مشکلات مالی خیلی پیچیده نیستند. ما پول برانکو را آماده کرده بودیم و حتی دو شماره حساب هم از او گرفتیم که یک شماره حساب برای دخترش بود و یک شماره حساب هم برای خود برانکو. سعی کردیم پول را برای او واریز کنیم اما صرافی‌ها این اقدام را انجام ندادند و امکان پذیر نبود.

او ادامه داد: ما قبلا پول را نقدا به او داده بودیم اما این بار قبول نکرد و به ایران نیامد، به همین منظور پول در حساب باشگاه بود که او نیامد و پولی که برای برانکو در نظر گرفته بودیم به عنوان قرارداد، پاداش و … میان بازیکنان تیم پخش شد و ما بیشترین پرداختی را داشتیم.

سرپرست پیشین فدراسیون دوومیدانی، در پایان مجمع انتخاباتی این فدراسیون هم گفت: مدتی بود که در خدمت دوست داران این رشته بودم و سعی کردیم در بحث امور جاری و پیگیری تمرینات و اردوهای ورزشکاران در سال المپیک به بهترین شکل عمل کنیم. به هر حال در بحث المپیک‌ و آماده سازی ورزشکاران، امور جاری و مسابقات تا آنجا که کرونا اجازه داد برنامه‌های خود را پیش بردیم.

او افزود: البته همه این اقدامات را با حمایت پیشکسوتان این رشته و وزارت ورزش انجام دادیم که از آن‌ها تشکر می‌کنم. در بحث انتخابات هم چون فدراسیون المپیکی است، بنده شخصا بارها به‌ وزیر ورزش اعلام کردم که بهتر است هرچه سریع‌تر انتخابات برگزار شود چون شرایط خاصی وجود دارد. ما دو ورزشکار (حدادی و تفتیان) داریم‌ که سهمیه المپیک دارند و به همین دلیل جلساتی را با هیات رئیسه برگزار کردیم تا حمایت‌های لازم از آن‌ها صورت بگیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.