پژو ۴۰۵ از شبکه تولید خارج شد

مدیر عامل ایران خودرو گفت: پژو ۴۰۵ از شبکه تولید ایران خودرو خارج شده و براساس مصوبه‌ای که داریم این خودرو را پیش فروش نمی‌کنیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، فرشاد مقیمی در حاشیه مراسم اهداء ۱۰ هزار بسته اقلام بهداشتی به ستاد مقابله با کرونا استان تهران گفت: اگر هم تولیدی از پژو ۴۰۵ انجام شود برای عمل به تعهدات قبلی است تا بتوانیم تعهدات مانده را تحویل دهیم.

وی اضافه کرد: البته به جای پژو ۴۰۵ محصولات دیگری را پیش بینی کرده ایم که به مرور به شبکه تولید اضافه و به مشتریان تحویل خواهد شد.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو درباره عمل به تعهدات این خودرو ساز در قبال خودرو‌های ثبت نامی گفت: با اقدامات خوبی که در این گروه انجام شده و با تأمین خوبی که با شبکه قطعه سازی کشور آغاز کرده و همچنین تغییری که اسفند سال گذشته در خطوط تولید داشتیم در خرداد ماه امسال معوقات را به صفر خواهیم رساند و برای خودرو‌های بعدی بنا داریم که تعهدات به روز انجام دهیم.
آقای مقیمی درباره ثبت نام برای پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال جدید افزود: ما برای ثبت نام جدید آمادگی لازم را داریم و اگر مجوز‌های لازم صادر شود ثبت نام‌ها را انجام خواهیم داد.

تحویل ۱۰ هزار بسته اقلام بهداشتی ایران خودروبه ستاد مقابله با کرونا

ده هزار بسته اقلام بهداشتی تولیدی ایران خودرو در مراسمی تحویل ستاد مقابله با کرونای استان تهران شد.

ده هزار بسته اقلام بهداشتی تولیدی ایران خودرو در مراسمی با حضور علیرضا زالی معاون وزیر بهداشت و مقیمی مدیرعامل ایران خودرو تحویل ستاد مقابله با کرونای استان تهران شد.

فرشاد مقیمی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: ایران خودرو در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود تاکنون ۶۰۰ هزار دستگاه ماسک را تولید و به واحد‌های صنعتی تحویل داده است البته بخشی از این اقلام درخود مجموعه ایران‌خودرو مصرف شده است.
وی افزود ۱۰ هزار بسته اقلام بهداشتی که امروز تحویل ستاد مقابله با کرونای استان تهران شده شامل ماسک و گان است که البته این حمایت‌ها و تولید اقلام بهداشتی تا مهار ویروس کرونا اعلام خواهد یافت.

آقای مقیمی در پاسخ به این پرسش که آیا اعمال محدودیت‌های مرتبط با مقابله با ویروس کرونا و ایجاد فاصله گذاری اجتماعی در خط تولید آیا در روند تولید ایران خودرو موثر بوده یا خیر گفت: اگرچه محدودیت‌های زیادی را در جهت حفظ سلامت کارکنان وضع کردیم و حتی خطوط تولید نیز به طور مرتب ضد عفونی و فاصله معقول اجتماعی نیز اعمال می‌شود، اما این امور در روند تولید اخلالی ایجاد نکرده و ما از تولید روزانه ۲ هزار دستگاه خودرو در مجموعه ایران خودرو عبور کردیم و دیروز توانستیم به تولید ۲۳۰۰ دستگاه برسیم که از این تعداد ۲ هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو تجاری سازی شده است.

وی افزود: از این پس برای خودرو ۴۰۵ سفارش تولید داده نمی‌شود و اگر تولیدی صورت می‌گیرد برای عمل به تعهدات گذشته است بنابراین با شروع ثبت نام‌ها نیز برای خودرو پژو ۴۰۵ ثبت نامی صورت نخواهد گرفت البته خودرو‌های جایگزین خودرو تولید و به بازار عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.