رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پیام جنجالی ستاره استقلال به هواداران

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال به پیروزی آبی‌پوشان برابر نفت مسجد سلیمان واکنش نشان داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، علیرضا رضایی پس از پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: خداراشکر می‌کنم در این بازی پیروز شدیم و هواداران با خوشحالی از ورزشگاه رفتند. من زیاد صحبت نمی‌کنم، اما امروز از بزرگترها اجازه گرفتم تا بتوانم صحبت کنم. در این هفته‌ها شرایط بسیار خوبی نداشتم. من هیچ وقت یک تیم را اینقدر خانواده ندیده بودم. من از همه بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم و فهمیدم که واقعاً استقلال مکتب ناصر حجازی و منصور پورحیدری است، اما کسی نیست که این مسائل را به هواداران منتقل کند.

وی در خصوص حمایت هواداران نیز گفت: از همه هواداران به خاطر پیام‌ها و حمایت‌های خود تشکر می‌کنم. از همه هواداران هم عذرخواهی می‌کنم، اگر علیرضا رضایی در حد خودش ظاهر نشد. در این چند هفته یک سری اتفاقات برایم افتاد که طبیعی است. یک بازیکن حرفه‌ای در طول بازی‌های خود ممکن است هر اتفاقاتی را به چشم ببیند. باز هم من از همه تشکر می‌کنم و امیدوارم که بتوانم محبت‌های هواداران را جبران کنم.

رضایی خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنم که در باشگاه استقلال هستم و در آینده امیدوارم بتوانم بهتر از گذشته باشم. تیم استقلال در روند رو به جلویی دارد و انشاالله می‌توانیم که قهرمان شویم.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.