رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پیشگویی ترسناک برای پادشاه چارلز | شاهزاده هری جانشین می شود؟

اخترشناس مشهور معاصر پس از بررسی اشعار رمزآلود پیشگوی قرن شانزدهم، نوستراداموس، اظهار داشت در آینده نه چندان دور یک فرد مرموز و غیرمنتظره جانشین پادشاه کنونی بریتانیا خواهد شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، ماریو ریدینگ پیش از این از گفته‌های نوستراداموس جهت پیش‌بینی تاریخ مرگ ملکه الیزابت دوم استفاده کرده بود. او در سخنان خود به این موضوع اشاره کرد که علی‌رغم گذشت سال‌ها از طلاق چارلز و دایانا، مردم هنوز از او کینه به دل دارند و در ادامه افزود: «دیر یا زود پادشاه چارلز به دلیل کهولت سن مجبور می‌شود تاج و تخت را به جانشین خود تقدیم کند و این شخص قرار نیست شاهزاده ویلیام باشد.»

ریدینگ شخصا پیشنهاد می‌دهد که این فرد غیرمنتظره احتمالا پسر دوم او، شاهزاده هری خواهد بود، اما دلیلی برای کناره‌گیری ویلیام از حق جانشینی طبیعی خود عنوان نکرد. این درحالیست که شاهزاده هری و همسرش مگان مارکل، در سال ۲۰۲۰ وظایف سلطنتی خود را رها کرده و برای داشتن یک زندگی معمولی‌تر به کالیفرنیا نقل مکان کردند‌. در صورت به حقیقت پیوستن پیشگویی‌ها، شاهزاده هری با ۳۸ سال سن، یکی از جوان‌ترین پادشاهان این کشور خواهد بود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.