رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

چرا این بازیکن از دست استقلال پرید؟

روبرتو تورس بازیکن مورد علاقه جواد نکونام و استقلال، راهی تیم گل گهر سیرجان شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، این فصل بازیکنان زیادی بودند که مورد توجه استقلال قرار داشتند اما برای بازی راهی تیم های دیگر شدند تا استقلال در نقل و انتقالات فصل ناموفقی را پشت سر بگذارند و به نظر می رسد دلیل اصلی عدم جذب این بازیکنان دستمزد بالای آنها و اهتمام باشگاه استقلال برای رعایت سقف قرارداد بوده است.

یکی از این بازیکنان رضا اسدی بود. مهاجم تراکتور که راهی تیم سپاهان شد. به روایتی حضور او در تیم سپاهان دستمزد ۵۰ میلیارد تومانی برای او به همراه داشت. (البته این خبر بر اساس شنیده ها به گوش ما رسیده است.) یا امیرحسین حسین زاده که باشگاه شارلروا برای صدور رضایتنامه او ۸۵۰ هزار یورو می خواسته و راهی تیم تراکتور شد.

جدیدترین بازیکنی که از دست استقلال پرید، روبرتو تورس است. بازیکن اسپانیایی که فصل گذشته در تیم فولاد بازی می کرد و این فصل هم ترجیح داد فوتبال خود را در یکی از تیم های ایرانی دنبال کند و در نهایت راهی تیم گل گهر شد. گفته می شود در ماجرای این بازیکن باشگاه استقلال مقصر نبود. استقلال حاضر بود با این بازیکن قرارداد امضا کند اما جواد نکونام به دنبال بازیکنی قوی تر از تورس است و این بازیکن هم وقتی دید این فصل جواد او را نمی خواهد، راهی گل گهر شد.

استقلال گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی را به خدمت گرفته و در تلاش است دومین بازیکن خارجی را در اختیار بگیرد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.