رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

چرا هافبک مطرح لیگ برتری تابستان پرسپولیسی نشد؟

محمد خدابنده‌لو هافبک تیم فوتبال گل گهر علاقه‌اش به پرسپولیس را مخفی نمی‌کند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، بعد از برتری پرسپولیس مقابل گل گهر و در مسکدزون ورزشگاه آزادی ، سوال جالبی از محمد خدابنده‌لو هافبک فعلی گل گهر پرسیده شد و او هم پاسخ جالبی به این سوال داد.

ماجرا از این قرار است که خدابنده‌لو از بچگی یکی از هواداران پرسپولیس بوده و در بعضی از بازی‌ها هم برای تشویق تیم محبوبش راهی ورزشگاه می‌شده است. حتی در دربی سال ۹۰ که با برتری ۳ – ۲ و دراماتیک پرسپولیسی‌ها با هت تریک ایمون زاید همراه بود، خدابنده‌لو در ورزشگاه حضور داشت ولی بعد از اینکه تیم محبوبش گل دوم را خورد، ورزشگاه را ترک کرد.

محمد موقع رفتن به بیرون از استادیوم با خبرنگار برنامه ۹۰ مصاحبه کرد و از اینکه تیم مورد علاقه‌اش نتوانسته نتیجه بگیرد، انتقاد کرد. خدابنده‌لو حتی موفق نشد گل‌های ایمون زاید و کامبک رویایی پرسپولیس را در آن بازی ببیند و با حالی بد استادیوم را ترک کرد. وقتی در تابستان صحبت از حضور این بازیکن مطرح شد، فیلم مصاحبه او با برنامه ۹۰ در فضای مجازی پخش شد و این بازیکن بعد از بازی گل گهر و پرسپولیس در واکنش به این فیلم و البته تقابل با تیم محبوبش گفت: بازی کردن مقابل پرسپولیس برای من سخت بود ولی من بازیکن گل گهر هستم و به این تیم هم تعهد دارم. باید تمام توانم را برای موفقیت تیمم بگذارم. امیدوارم در آینده چیزی که دلم می‌خواهد اتفاق بیفتد.

محمد که پرسپولیسی بودنش برای همه مشخص شده، رویای پوشیدن پیراهن این تیم را دارد و در تابستان هم تا نزدیکی آن پیش رفت ولی نتوانست با تیم محبوبش قرارداد امضا کند. خدابنده‌لو در آستانه پرسپولیسی شدن قرار داشت ولی مدیربرنامه این بازیکن پیشنهاد عجیب و غریبی به پرسپولیس برای این بازیکن ۲۲ ساله داد و خواهان دریافت مبلغ زیادی شد. همچنین این ایجنت مطرح که بازیکنان زیادی هم در فوتبال ایران و تیم‌های مطرح دارد، از باشگاه پرسپولیس خواست حق ایجنتی را جداگانه به او پرداخت کنند که با مخالفت جدی درویش و همکارانش مواجه شد.

حتی درویش مدیرعامل پرسپولیس بدون اینکه اسمی از کسی بیاورد همان موقع موضوعی را مطرح کرد که مشخص بود منظور مدیرعامل پرسپولیس خدابنده‌لو بود. درویش در این خصوص گفته بود: یکی از بازیکنان جوان که خواهان زیادی هم داشت ۳ هفته قبل از پایان فصل به دفتر ما آمد و اعلام کرد دوست دارد با پرسپولیس قرارداد ببندد و از بچگی عاشق این تیم بوده است.

من هم چون چند هفته از لیگ باقی مانده بود، به او گفتم این کار اخلاقی نیست. بعد از پایان لیگ برتر این بازیکن به همراه فردی که خودش را مدیربرنامه‌های این بازیکن معرفی کرد، به دفتر باشگاه آمد ولی در عین تعجب خواستار مبلغ عجیب و غریبی برای این بازیکن جوان شد. مبلغی که قبل از پایان لیگ با او توافق شد، با مبلغی که ایجنتش در جلسه بعدی به ما گفت ۲۰۰ درصد اختلاف داشت.

همین موضوع باعث شد تا توافقات منتفی شود و پرسپولیس هم زیربار خواسته‌های ایجنت این بازیکن نرفت.حالا بعد از پالس‌های مثبتی که خدابنده‌لو برای بازی در پرسپولیس داده و علاقه ای که یحیی گل‌محمدی به بازی این بازیکن دارد، ممکن است نام او را برای نقل و انتقالات تابستانی پیش رو دوباره در لیست خرید خود قرار دهد و شاهد حضور این بازیکن در پرسپولیس باشیم. هرچند در این خصوص نه صحبتی بین طرفین انجام شده و نه مذاکره ای صورت گرفته است.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.