رسانه خبری این تیتر

چطور در واتس آپ پیام یک نفر را بدون اینکه متوجه شود بخوانیم؟

در طی چند سال اخیر، ویژگی‌های جدیدی به واتساپ اضافه شده که یکی از مهم‌ترین آن‌ها تیک آبی خوانده شدن پیام است. با اینکه خیلی وقت‌ها این گزینه مشکلی برای افراد ایجاد نمی‌کند، اما گاهی شاید بخواهید پیام یک نفر را بدون اینکه متوجه شود بخوانید.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجی رو، یک راه حل برای این موضوع این است که از داخل خود برنامه‌ی واتساپ گزینه‌ی تیک آبی خواندن را خاموش کنید. البته این گزینه تیک آبی را برای تمام مخاطبین‌تان خاموش می‌کند و شما هم اگر دیگری پیام‌تان را بخواند متوجه نخواهید شد.

در اینجا ما قصد داریم روش دیگری برای خواندن پیام دیگران بدون خوردن تیک آبی در واتساپ را به شما معرفی کنیم؛ این کار اصلا به دستکاری تنظیمات احتیاج ندارد.

۱- وقتی پیامی را در واتساپ دریافت کردید، پنل اعلانات یا نوتیفیکشن را پایین کشیده و دستگاه را در حالت هواپیما بگذارید.
۲- وقتی آفلاین شدید، واتساپ را باز کرده و پیام مورد نظر را بخوانید.
۳- وقتی پیام را خواندید، برنامه را به طور کامل از قسمت چند پنجره‌ای ببنیدید تا در پشت صحنه باز نباشد و وقتی آنلاین شدید همگام سازی انجام ندهد.
۴- بعد از اینکه برنامه را به طور کامل بستید، حالت هواپیما را خاموش کنید.

دوباره باید اشاره کنیم که وقتی در حالت هواپیما پیامی را می‌خوانید، حتما آن را به طور کامل بسته و از حالت چند پنجره‌ای حذف کنید. اگر سعی کنید با دکمه‌ی بازگشت از برنامه بیرون آمده و برنامه را کامل نبندید، برنامه همچنان در پشت صحنه فعال خواهد بود و در نتیجه به محض اینکه آنلاین شوید تیک آبی خوانده شدن برای طرف مقابل‌تان خواهد خورد. پس حتما برنامه را ببندید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.