رسانه خبری این تیتر

چه کسی سکان اجرای اسکار را به دست می‌گیرد؟

بعد از آن که کوین هارت مجری اعلام شده اسکار از اجرای مراسم مجبور به انصراف شد، تهیه کنندگان این دوره به شدت دنبال جایگزینی مناسب برای او هستند.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، بعد از آن که کوین هارت به خاطر صحبت‌هایش درباره همجنسبازان به نوعی مجبور به انصراف از مجری گری اسکار شد، دست اندرکاران این مراسم به شدت دنبال جایگزینی مناسب برای او هستند. یک منبع داخلی که نمی خواست نامش فاش شود به وراییتی گفته که تهیه کنندگان اسکار کاملا شوکه شده اند که کوین هارت به جای عذرخواهی تصمیم گرفت از اجرای برنامه انصراف دهد.

ظاهرا سازندگان برنامه اسکار امسال دو گزینه دارند: دعوت از یک مجری تلویزیونی مثل الن دی جنرس و جیمی فالون یا برگزاری اسکار بدون مجری اما بسیار پر ستاره مثل الگوی برنامه تلویزیونی SNL! چیزی که چندان سابقه نداشته است.

این تصمیم در شرایطی حاصل شده که در سال های اخیر حضور بازیگران به عنوان مجری اصلا جواب نداده. به عنوان مثال در دوره هایی که جیمز فرانکو و ان هاته وی، هیو جکمن و ست مک فارلین مجری گری اسکار را بر عهده داشتند، مخاطبان برنامه با افت چشمگیری مواجه شده و نظرات منفی بوده. هر چند هنوز بعید نیست که یک بازیگر مجری امسال اسکار شود اما دو گزینه اصلی در شرایط فعلی آوردن یک مجری تلویزیونی و یا برگزاری مراسم بدون مجری است.

اگر قرار به انتخاب در میان مجریان تلویزیونی باشد، حضور الن دی جنرس احتمالا شانس بالایی نخواهد داشت. این کمدین سرشناس دو بار به فاصله حدود یک دهه اجرای اسکار را به دست گرفته و چندان علاقه ای ندارد که زود به زود به عنوان مجری این مراسم انتخاب شود.

جیمی فالون بعد از اجرای فاجعه بار گلدن گلوب احتمالا از لیست خارج می شود و جیمی کیمل مجری شبانه شبکه abc باز شانس خوبی خواهد داشت تا در اجرای اسکار هتریک کند و برای سومین سال پیاپی این کار را انجام دهد. یادمان نرود شبکه abc پخش کننده اسکار است و ترجیح می دهد مجری خودش این مراسم را اجرا کند.

دو سال پیش کیمل انتخاب دقیقه ۹۰ آکادمی برای مجری گری بود و امسال هم ممکن است چنین اتفاقی رخ دهد. تنها چیزی که ممکن است شانس کیمل را پایین بیاورد مخاطب پایین برنامه او در سال گذشته بوده.

اسکار ۲۰۱۸ با ۲۶.۵ میلیون مخاطب روی آنتن رفت و به همین جهت احتمالا نسخه فعلی با تغییراتی همراه خواهد بود. مهم ترین تغییری که فعلا اعلام شده پایین آوردن زمان برنامه است. باید دید این مراسم در سال پیش رو با وجود همه چالش ها چگونه برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.