رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

کسی که بمب تاریخی لیگ برتر را خنثی کرد دستش رو شد

استقلال برای دو سال ۱۱۰ میلیارد تومان به علیرضا بیرانوند پیشنهاد داده بود که این رقم می‌توانست رکورد جدیدی را در فوتبال ایران ثبت کند، اما به هر حال این انتقال انجام نشد و بیرانوند با رقمی کمتر در پرسپولیس ماند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبر ورزشی، در این میان عده‌ای صحبت از دخالت نهادهای دیگری می‌کنند، اما بیرانوند تاکید کرده که چنین رقمی را استقلال به او پرداخت می‌کرد و حاضر بود ۴۰ میلیارد تومان هم پیش پرداخت داشته باشد.

حالا سوال اینجاست که واقعاً چطور او توانسته قید چنین پولی را بزند و به استقلال نرود؟ در تاریخ فوتبال ایران سابقه نداشته که بازیکنی قید چنین مبلغی را بزند، اما به هر دلیلی که وجود داشت علیرضا استقلالی نشد و حالا همچنان دروازه‌بان پرسپولیس است.

چهره محبوب هواداران پرسپولیس در مصاحبه تلویزیونی خود از کمک‌های یک هوادار متمول هم صحبت کرده که این مسئله می‌تواند برای پرسپولیس دردسرهایی را در پی داشته باشد.

گفته می‌شود در آخرین روزهایی که بیرانوند مشغول مذاکره با استقلال بود و مذاکرات به جای مطلوب رسیده بود، یحیی گل محمدی شخصاً با سنگربان تیمش تماس می‌گیرد و مانع از انتقال او به استقلال می‌شود. موردی که البته بیرانوند در مصاحبه تلویزیونی خود به آن اشاره نکرد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.