رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

گل جنجالی دیاباته به نفت آبادان از نگاه کارشناس داوری

گل دوم پرسپولیس به صنعت نفت آبادان در مشکوک‌ترین حالت ممکن به ثمر رسید.

به گزارش اینتیتر به نقل از پارسینه، در ادامه به بررسی گل جنجالی دیاباته به نفت آبادان از نگاه کارشناس داوری خواهیم پرداخت. بازی تیم‌های صنعت نفت و آبادان در حالی با برتری سرخپوشان همراه است که گل نخست قرمز‌ها با شوت سینا اسدبیگی و ضربه سر شیخ دیاباته به ثمر رسید، اما گل دوم به جنجالی‌ترین شکل ممکن وارد دروازه فرزین گروسیان شد.

به نقل از ورزش سه؛ در صحنه گل دوم عیسی آل‌کثیر در حالی پاس خود را به دیاباته ارسال می‌کند که شیخ در موقعیتی مشکوک به آفساید صاحب توپ می‌شود و در نهایت نیز ضربه خود را می‌زند. بعد از ورود توپ به دروازه بازیکنان صنعت نفت به شدت نسبت به تصمیم کمک داور، علیرضا ایلدروم، اعتراض کردند و مدعی شدند که او در این صحنه به اشتباه سوت زده است.

تصویر منتشره در فضای مجازی که ادعای رقبای پرسپولیس مبنی بر آفساید بودن شیخ دیاباته را نشان می‌دهد.

اگرچه کمک یک بازی جایگیری بسیار خوبی در این صحنه داشته، اما هواداران تیم‌های رقیب پرسپولیس نیز با انتشار تصاویری گرافیکی مدعی شده‌اند که زانوی شیخ دیاباته در آفساید قرار دارد. هرچند که در طرف مقابل نیز هواداران پرسپولیس مدعی‌اند این خطوط به شکلی نادرست رسم شده‌اند.

در همین خصوص کارشناسان داوری نظرات خود را درباره گل جنجالی دیاباته به نفت آبادان اظهار داشته‌اند که در ادامه می‌خوانید:

حسین زرگر: هم ویدیوی آهسته و هم صحنه فریز شده را دیدم و به نظرم کار بسیار خوب کمک داور است چرا که دو بازیکن در موقعیت برابر هستند.

تورج حق‌وردی: اینطور که در تصاویر مشخص است مهاجم پرسپولیس در موقعیت آفساید صاحب توپ شد و جلوتر از مدافعان حریف قرار داشت و باید آفساید گرفته می‌شد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.