رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

گوشی گلکسی نوت ۲۰ اولترا در برخی وبسایت های سامسونگ لو رفت

سامسونگ احتمالا پرچمدار بعدی خود را پیش از معرفی رسمی به شکل تصادفی رونمایی کرده است. ماجرا از این قرار است که وبسایت های روسیه، اکراین و چین این شرکت در صفحات مربوط به گلکسی نوت ۸ تصاویری از یک گوشی جدید متعلق به این سری را منتشر کرده اند که گمان می رود همان گلکسی نوت ۲۰ اولترا باشد.

به گزارش اینتیتر به نقل از دیجیاتو، مکس وینباک افشاگر اخبار مربوط به سامسونگ که برای نخستین بار این تصاویر را پیدا کرده بر این باور است که عکس ها به گلکسی نوت ۲۰ اولترا تعلق دارند. این عکس ها همچنین رنگ جدیدی را برای پرچمداران سامسونگ نشان می دهند که براساس گزارش های مختلف Mystic Bronze (برنز مرموز) نام دارد.

درست مانند گلکسی اس ۲۰ اولترا، به نظر می رسد که نوت ۲۰ اولترا نیز به یک لنز تله فوتو پریسکوپی مجهز شده باشد. همانطور که مشاهده می کنید لنز پایینی دستگاه هم طراحی کاملا متفاوتی در مقایسه با دو لنز دیگر موجود در بخش پشتی بدنه دارد. متاسفانه در حال حاضر اطلاعات زیادی از این گوشی در دسترس نیست و صرفا می دانیم که سری گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ امسال به بازار می آیند.

ظاهرا اس پن یا همان قلم دستگاه هم آنطور که از روی عکس ها میتوان حدس زد تغییر چندانی نداشته و ظاهرا سامسونگ تصمیم گرفته دکمه های پاور و تنظیم صدا را نیز مجددا به خانواده نوت باز گرداند چراکه در تصاویر لو رفته این دو دکمه در سمت راست بدنه دیده می شوند.

طبق اطلاعاتی که حدود دو ماه پیش منتشر شده نوت ۲۰ و نوت ۲۰ پلاس به نمایشگرهای ۶.۷ اینچی و ۶.۹ اینچی مجهز شده اند و گمان می رود طبق روال سال های پیش سامسونگ آنها را در ماه اوت (یعنی اوایل شهریورماه) معرفی کند.

مراسم رونمایی به سبک این روزها و دوران شیوع کرونا احتمالا آنلاین خواهد بود و در کنار خانواده نوت ۲۰ میتوانیم انتظار معرفی گلکسی زد فلیپ ۵G، زد فلیپ ۲ و گلکسی تب S7 را هم داشته باشیم.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.