رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

یحیی برای النصر و رونالدو کری خواند!

گل‌محمدی می‌گوید هدف پرسپولیس کسب ۳ امتیاز دیدار برابر النصر خواهد بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، یحیی گل‌محمدی دقایقی قبل در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس حاضر شد و ضمن ابراز تاسف بابت غیبت هواداران در دیدار با النصر درباره انگیزه بالای سرخپوشان برای پیروزی در دیدار با النصر صحبت کرد.

غیبت تماشاگران واقعا باعث تاسف است. خیلی دوست داشتیم این بازی با حضور هواداران بود. جای آنها واقعا خالی است. این استادیوم می‌توانست شاهد حضور ده‌ها هزار هواداران خوب‌مان باشد تا با کمک آنها بتوانیم بازی بهتری ارائه کنیم و انگیزه بهتری داشته باشیم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاده است.

با همین شرایط دو بار به فینال رفتیم

فردا اولین بازی گروهی ما در جام باشگاه‌های آسیا است و باید بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. تیم النصر را هم همه می‌شناسیم؛ تیم باکیفیتی که با توجه به حضور بازیکنان بزرگ و امکانات و شرایط خوبی دارند، یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در آسیا هستند. از طرفی پرسپولیس هم نشان داده که مرد روزهای سخت است و در روزهای سخت نتایج خوبی می‌گیرد. حضور پرسپولیس در دو فینال آسیا نشان‌دهنده همین است و با وجود شرایط و امکاناتی که برای ما معدود است، توانستیم عملکرد خوبی در بازی‌ها داشته باشیم.

هدف ما کسب سه امتیاز است

امیدوارم بازی خوبی برای ما باشد. می‌دانیم که تیم حریف بازیکنان باکیفیتی دارد و باید از فرصت‌ها خوب استفاده کنیم تا بتوانیم به لحاظ فنی عملکرد خوبی داشته باشیم و اجازه ندهیم که حریف به فضاها دست پیدا کند. آماده این بازی هستیم و همه بازیکنان با انگیزه بالا تمرین کردند و فکر می‌کنم فردا شاهد یک بازی خوب از طرف دو تیم باشیم. امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز خانگی را به دست بیاوریم. به بازیکنان گفتم اگر‌ می‌خواهیم از گروه بالا بیاییم، باید عملکرد خوبی در بازیکنان خانگی داشته باشیم و بدون شک هدف‌مان کسب سه امتیاز است و باید با تمرکز کامل و انرژی خوب بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم.

فقط نباید رونالدو را مهار کنیم

مهار بازیکنی مثل رونالدو واقعا سخت است. فقط هم رونالدو نیست و بازیکنان شایسته دیگری هم دارند که باید بتوانیم آنها را هم مهار کنیم. من به بازیکنان گفتم باید بتوانیم به صورت تیمی دفاع کنیم و به حریف فضا ندهیم. باید بتوانیم که دفاع فشرده‌ای داشته باشیم و در صحنه‌های یک در مقابل یک عملکرد خوبی داشته باشیم. مطمئنم که بچه‌ها هم انگیزه زیادی دارند و چنین بازیکنانی اگر فضای کمتری داشته باشند، خیلی از توانایی‌هایشان محدود می‌شود. باید بتوانیم فضا را از حریف بگیریم. تمرینات خوبی داشتیم و روی این مسائل کار کردیم و امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم.

استقبال از رونالدو انگیزه ما را کم نمی‌کند

هر اتفاقی که رخ بدهد، فکر نمی‌کنم انگیزه بچه‌ها کم شود. بالاخره ستاره‌ها و نابغه‌های فوتبال آنجا هستند و باید یک تشکری هم کنیم که باعث شدند این نابغه‌ها به آسیا بیایند و الان هم در ایران بازی کنند. این موضوع باعث ایجاد شور و شعف و انگیزه در تیم‌های آسیایی و ایرانی می‌شود. این شوق و اشتیاق و شور، ارزشمند است و بعضی از بازیکنان ما هم با این چهره‌ها روبرو شده‌اند و می‌دانند باید تمرکز داشته باشند. فکر نمی‌کنم بازیکنان ما از لحاظ ذهنی تحت تاثیر قرار بگیرند و این موضوع باعث ایجاد انگیزه بیشتر در بازیکنان می‌شود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.