رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

یک ایرانی مایه دار همسایه مسی درآمد | همسایه ایرانی لیونل مسی کیست؟ + تصویر

لیونل مسی در اوایل تابستان امسال به باشگاه‌ آمریکایی اینترمیامی پیوست و اخیرا عمارت لوکس خود را در یک محله خصوصی خریداری کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، لیونل مسی در اوایل تابستان امسال به باشگاه‌ آمریکایی اینترمیامی پیوست و اخیرا عمارت لوکس خود را در یک محله خصوصی خریداری کرد. صاحب گران‌ترین عمارت این محله میلیاردر نشین که از قضا اصالتا ایرانی است، نظر خود را درباره همسایگی با این اسطوره فوتبال بیان کرد.

مسی از زمان ورود به ایالات متحده به همراه خانواده‌اش در هتل زندگی می‌کرد، اما پس از سبک سنگین کردن‌های بسیار، بالاخره یک عمارت لوکس ساحلی را به قیمت ۱۱ میلیون دلار خریداری کرد.

این خانه در محله معروف «بِی کلونی» قرار گرفته که ورود به آن تنها برای ساکنان و مهمانان آن‌ها مجاز است. ورود ستاره فوتبال آرژانتینی واکنش ساکنان را نیز برانگیخته، یکی از آن‌ها یک میلیاردر ایرانی ۴۴ ساله به نام «پاتریک بت دیوید» بوده که حتی در فضای مجازی ابراز خوشحالی کرد.

بت دیوید متولد تهران بوده و در طول جنگ تحمیلی به همراه خانواده‌اش از ایران به آمریکا گریخت و موفق شد شرکت مالی خود را تأسیس کرده و به ثروت میلیون دلاری دست پیدا کند.

علاوه بر این، او بنیانگذار کانال یوتیوب Valuetainment است که یکی از برترین منابع تأثیرگذار برای کارآفرینان به شمار می‌رود.

همسایه مسی

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.