تکذیب انصراف «میرسلیم» از انتخابات ریاست جمهوری

تکذیب انصراف «میرسلیم» از انتخابات ریاست جمهوری
حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای با انصراف مهندس «سید مصطفی میرسلیم» از کاندیداتوری در انتخابات و حمایت از «سیدابراهیم رئیسی» موافقت کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ ایران

خدا را سپاس می گوئیم که بار دیگر نظام مردمسالاری اسلامی را موفق داشت که انتخاباتی آزاد با شرکت دیدگاه ها و تفکرات مختلف برگزار نماید و مردم در نهایت آزادی و امنیت در روز ۲۹ اردیبهشت ماه به پای صندوق های رای می‌روند و حماسه ای جدید خواهند آفرید.

حزب موتلفه اسلامی بنابر تکلیف شرعی خویش با مشورت با علمای بزرگ و اعضای شورای مرکزی حزب و دبیران استان ها و صاحب‌نظران و فرهیختگان، شخصیتی بزرگوار و واجد شرایط سپردن امانت الهی در مدیریت اجرایی کشور و ساده زیست و متعهد و دارای سوابق درخشان علمی و سیاسی و فرهنگی و خدماتی، جناب آقای مهندس «سید مصطفی میرسلیم» را به عنوان نامزد اصلح ریاست جمهوری معرفی کرد و شما مردم هوشمند، ایشان را در ایام تبلیغات و در مناظره ها و در بیان نظرات و برنامه های راهبردی و راهکاری وی دیدید و همه بر ادب و صداقت و اخلاق او تایید کردید.

اکنون که ارزشگرایان نظر دارند که وحدت جبهه متحد ملت با معرفی نامزد واحد، بیشتر جلوه نماید؛ براساس مشورت با بزرگان و علماء و باتشکر از شخص جناب آقای مهندس «سید مصطفی میرسلیم» از پذیرش نامزدی حزب و حضور فعال و مدبرانه در صحنه انتخابات اعلام می‌دارد که حزب موتلفه اسلامی با انصراف از نامزدی ایشان از آیت الله رئیسی، حمایت می‌کند و ان‌شاءالله در آینده از شخصیت ارزشمند جناب آقای مهندس سید مصطفی میرسلیم استفاده مطلوب بعمل خواهد آمد.

حزب موتلفه اسلامی از همه ملت بزرگوار دعوت می‌نماید که در روز جمعه ۱۳۹۶/۲/۲۹ همه به پای صندوق های رای آمده و  روح بلند امام و شهدا را شاد و استکبار جهانی و عواملش را مایوس تر و مستضعفان و آزادیخواهان جهان را امیدوار سازند.
حزب موتلفه اسلامی»

بیانیه انصراف میرسلیم به نفع رییسی، تکذیب شد

مهندس سید مصطفى میرسلیم در پیامی خبر انصراف را تکذیب کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم.

 این جانب انصراف نداده ام و کلیه بیانیه هاى مبنى بر انصراف را تکذیب مى کنم. از همه علاقه مندان و دوستان و همراهان دعوت مى کنم بدون توجه به این شایعات که حتى به نام حزب صادر مى شود اعتنا نکنند و با اطمینان به پاى صندوقهاى رأى حاضر شوند.

 

مطالب مرتبط

2 نظر

  1. محمدحسین عربشاهی

    تو رو خدا به تیتر خبر و معنیش دقت کنید و بعدش به متن خود خبری که بازنشر کردین. واقعا زشته برای یک رسانه ی حرفه ای که تیترش، معنی دقیقاً برعکس با متن خبرش رو بده. حتی اصول ساده ی نوشتاری و دستوری هم در تیر رعایت نشده.

    پاسخ
  2. محمدحسین عربشاهی

    بیانیه انصراف در خود سایت رسمی حزب موتلفه منتشر شده. دیگه تکذیب انصراف چه معنی ای میده؟ یعنی سایت موتلفه رو هم هک کردن!!!؟

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.