اولین خرید خارجی استقلال مشخص شد

اولین خرید خارجی استقلال مشخص شد

استقلال تهران قصد دارد در نقل و انتقالات نیم فصل با جذب بازیکنان با کیفیت تیم خود را تقویت نماید.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش ۱۱، استقلال تهران در نقل و انتقالات نیم فصل قصد دارد با جذب بازیکنان با کیفیت با قدرت در دیدارهای حساس نیم فصل دوم لیگ برتر حاضر شود تا خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی معرفی نماید. این تیم در ابتدای فصل چند بازیکن خارجی را به خدمت گرفت اما این بازیکنان نتوانستند آن طور که باید در ترکیب استقلال درخشان طاهر شوند و حتی صدای اعتراض هواداران را نیز درآوردند.

اما حال مدیران و کادرفنی آبی‌پوشان قصد دارند با جذب ستاره فوتبال عراق اشتباهات گذشته را جبران کنند. صفا هادی که در ابتدای این فصل نیز زمزمه‌های پیوستنش به جمع شاگردان شفر به گوش می‌رسید بیش از هر زمانی به استقلال نزدیک شده است و امیر حسین فتحی به طور جدی مذاکراتی را با این بازیکن عراقی آغاز کرده است.

این هافبک ۲۱ ساله عراقی به احتمال فراوان یکی از بازیکنان ثابت عراق در جام ملت‌های آسیا می‌باشد و با توجه به درخشش احتمالی او قیمت این بازیکن مطمئناً افزایش خواهد یافت. از همین‌رو استقلالی‌ها قصد دارند پیش از آغاز جام ملت‌ها صفا هادی را به خدمت بگیرند تا هم بازیکن با کیفیتی را جذب کرده باشند و هم از نظر مالی سود کرده باشند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.