مشخصات ولوو V60 مدل 2019 + تصاویر

مشخصات ولوو V60 مدل 2019 + تصاویر

شاید ولوو اعلام کرده که هیچ خودرویی را در نمایشگاه لس‌آنجلس ۲۰۱۸ به نمایش درنیاورده اما در واقع دومین نسل استیشن شیک V60 در این رویداد حضور داشته و البته جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری آن هم منتشر شده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از خودرو، رقیب ب ام و سری ۳ اسپورت واگن قیمت پایه‌ی ۳۸۹۰۰ دلاری دارد که به این مبلغ باید ۹۹۵ دلار هزینه‌ی تحویل را هم اضافه کرد. با این مبلغ می‌توان مالک مدل پایه‌ی V60 T5 FWD مومنتوم شد.

ولوو V60

مدل چهار چرخ محرک V60 T6 AWD مومنتوم هم قیمت پایه‌ی ۴۳۴۰۰ دلاری دارد. مدل‌های T5 از پیشرانه‌ی ۲ لیتری توربوی بنزینی با قدرت ۲۵۰ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر استفاده می‌کنند.

این پیشرانه نیروی خود را از طریق گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ‌های جلو می‌فرستد. مشتریانی که خواهان مدل چهار چرخ محرک هستند باید پیشرانه‌ی T6 را انتخاب کنند که به‌صورت استاندارد با این سیستم همراه است.

این پیشرانه هم از نوع ۲ لیتری بنزینی بوده اما از توربوشارژر و سوپرشارژر استفاده کرده و خروجی آن به ۳۱۶ اسب بخار و گشتاورش هم به ۴۰۰ نیوتون متر می‌رسد. همان گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک نیرو را به چهار گوشه خودرو می‌فرستد.

مدل پایه‌ی مومنتوم به‌صورت استاندارد با تجهیزاتی همچون چراغ‌های جلوی LED، مونروف پانورامیک، اینترفس صفحه لمسی عرضه می‌شود. این خودرو همچنین از سیستم‌های کمک‌راننده‌ی استاندارد سود می‌برد که برجسته‌ترین آن‌ها ایمنی شهری است که از برخورد خودرو در تقاطع‌ها با عابران پیاده، دوچرخه‌سواران و حیوانات بزرگ پیشگیری می‌کند.

مدل‌های میانی R-Design قیمت پایه‌ی ۴۳۹۰۰ دلاری داشته و با تریم مشکی براق اطراف شیشه‌ها، آینه‌های جانبی و جلوپنجره‌ی جلو متمایز می‌شوند. کابین هم شامل صندلی‌های اسپورت با چرم ناپا، فرمان گرم شونده با پدال شیفترها و اهرم تعویض دنده پوشیده از چرم می‌باشد.

نهایتاً به مدل‌های پرچم‌دار اینسکریپشن می‌رسیم که از تریم کروم روشن اطراف پنجره‌ها و جلوپنجره سود می‌برند. داخل کابین هم عناصر چوبی و چرمی به همراه سیستم تهویه مطبوع ۴ ناحیه‌ای و… به چشم می‌خورند.

اولین نمونه‌های این استیشن لوکس میان سایز در اوایل سال ۲۰۱۹ وارد بازار آمریکا خواهند شد. این خودرو منحصراً از طریق سفارشی مشتری در دسترس بوده تا به این منظور مشتریان کاملاً بتوانند خودروی خود را شخصی‌سازی کنند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.