شاهرخ خان با صفر به سینمای بالیوود بازگشت

شاهرخ خان با صفر به سینمای بالیوود بازگشت

فیلم سینمایی “صفر” با بازی مشترک شاهرخ خان و سلمان خان اکران بین المللی خود در سینماهای بالیوود را جمعه بیست و یکم دسامبر آغاز خواهد کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از میزان، فیلم سینمایی “صفر” با بازی مشترک شاهرخ خان و سلمان خان اکران بین المللی خود در سینماهای بالیوود را جمعه بیست و یکم دسامبر آغاز خواهد کرد.

شاهرخ خان بازیگر مطرح سینمای بالیوود و جهان این روزها جشن صدمین فیلم سینمایی که در آن بازی کرده را پشت سر گذاشته است. فیلم سینمایی صفر صدمین تجربه بازیگری محبوب ترین بازیگر فعلی سینمای هندوستان محسوب می‌شود.

شاهرخ خان بدون شک هم اکنون یکی از گنج بازیگر برتر و محبوب سینمای بالیوود محسوب می شود.شاید باورش برای هر بازیگری سخت باشد اما شاهرخ خان تاکنون در صد و سه فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته است.

از جمله اتفاقات جالب توجه دیگر در مورد فیلم سینمایی “صفر” به کارگردانی”آناند رای” باید به همکاری مجدد سلمان خان و شاهرخ خان در یک فیلم سینمایی اشاره کرد.

نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی “صفر” را هیمانشو شارما بر عهده داشته و این فیلم سینمایی اکران بین المللی خود را ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ در سینماهای هند و جهان آغاز خواهد کرد.

علاوه بر شاهرخ خان و سلمان خان بازیگرانی همچون آنوشکا شارما، کاترینا کیف، سری دوی، بیل بیلونز، ابهای دئول، ایجپ تیلور و آوا کانلی در فیلم سینمایی صفر به ایفای نقش پرداخته اند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.