سکوت امباپه پاریسی ها را نگران کرد

سکوت امباپه پاریسی ها را نگران کرد

امباپه، مهاجم جوان پاری سن ژرمن هنوز به پیشنهاد باشگاه برای تمدید قرارداد پاسخی نداده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، کیلیان امباپه از بهترین و آماده ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است که در پاری سن ژرمن بازی می کند.

این بازیکن جوان تا سال ۲۰۲۲ با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و علاقه باشگاه رئال مادرید و البته خود او به این تیم باعث شده است تا خبرهای درباره احتمال جدایی او در تابستان به گوش برسد.

پاری سن ژرمن سخت در تلاش است تا قرارداد امباپه را تمدید کند و مانع از جدایی این بازیکن شود اما سایت “Le ۱۰ sport” اعلام کرد که این بازیکن جوان هنوز پاسخی به تمدید قرارداد نداده است و همین باعث نگرانی پاریسی ها شده است.

در این گزارش آمده است که هم امباپه و هم مدیر برنامه های او ترجیح می دهند که در این شرایط که لیگ هم به خاطر کرونا تعطیل شده است پاسخ به پیشنهاد ندهند و روی اهداف دیگری تمرکز کنند.

پیش از این هم روزنامه اکیپ نوشت که پاری سن ژرمن برای حفظ کردن امباپه حاضر است که بالاترین دستمزد را در تاریخ فوتبال جهان به این بازیکن بدهد اما ظاهرا خود او دوست دارد که راهی رئال مادرید شود و هواداران رئال هم پیش از این در نظرسنجی او را بهترین گزینه برای جایگزینی کریستیانو رونالدو دانستند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.