ویژگی جدید واتساپ؛ انتقال تاریخچه چت‌های بین آیفون و اندروید

ویژگی جدید واتساپ؛ انتقال تاریخچه چت‌های بین آیفون و اندروید

واتساپ می‌گوید کاربران این پلتفرم به زودی می‌توانند تاریخچه چت‌ها را بین آیفون و اندروید جابجا کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پلتفرم واتساپ به کاربران اجازه نمی‌دهد حساب‌های مشابه را در چندین دستگاه اجرا کنند، اما ممکن است در آینده این موضوع را امکان پذیر کند. واتساپ هر ماه ویژگی‌های جدیدی را آزمایش می‌کند، اما همه مردم به این ویژگی‌های آزمایشی واتساپ دسترسی ندارند.

طبق گزارش اخیر سایت واتساپ، این پلتفرم در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد تاریخچه چت خود را بین دستگاه‌های iOS و اندروید جابجا کنند. البته این بخشی از یک طرح بسیار بزرگتر است که به طور اساسی نحوه استفاده از واتساپ را تغییر خواهد داد، زیرا افراد می‌توانند از یک حساب کاربری، همزمان در چندین دستگاه مختلف استفاده کنند.

واتساپ در مسیر توسعه

اگرچه برنامه‌های شخص ثالثی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد سابقه چت‌های خود را بین سیستم عامل‌های اندروید و iOS جابجا کنید، اما آن‌ها با شرایط خدمات واتساپ مشکل دارند و نباید از آن‌ها استفاده شود. واتساپ تلاش می‌کند تا با ارائه راه حلی، این کار را ممکن کند.

براساس این گزارش، به روزرسانی آینده برنامه WhatsApp در اندروید و iOS این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا تاریخچه چت خود را بین سیستم عامل‌های مختلف منتقل کنند. تنها نیاز به نصب آخرین نسخه واتساپ است تا از هرگونه مشکل ناسازگاری جلوگیری شود.

البته متأسفانه واتساپ هنوز تاریخ دقیقی را اعلام نکرده، اما به نظر می‌رسد پیشرفت زیادی در زمینه فراهم کردن این ویژگی برای همه کاربران داشته است.

دوازده سال پس از ظهور اپلیکیشن واتساپ در سال ۲۰۰۹ ، این نرم‌ افزار تبدیل به یکی از فعال‌ترین پیام رسان‌ها در جهان شده است و در این مدت، این پلتفرم متعلق به فیس بوک، ویژگی‌های زیادی را برای مرتبط کردن میلیون‌ها کاربر، ارائه داده است.

اینجا ۲۵۰*۹۷۰

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.