رسانه خبری این تیتر

For Honor به سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس افزوده خواهد شد

به تازگی شرکت مایکروسافت در خبری رسمی فهرست بازی‌هایی به مانند For Honor که در ماه ژوئن به سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) اضافه خواهند شد را اعلام نمود. همچنین در این بیانیه نام چند بازی که این سرویس را در ماه جاری میلادی ترک خواهند کرد نیز به چشم می‌خورد.

به گزارش اینتیتر به نقل از گیم فا، طبق اطلاعات منتشر شده توسط مایکروسافت، نخست بازی The Wild at Heart از امروز در دسترس کاربران Cloud قرار خواهد گرفت. سپس بازی رقابتی و قرون وسطایی For Honor در تاریخ ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۰ (۳ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) برای کاربران Cloud و کنسول‌های ایکس‌باکس منتشر می‌شود. تنها با گذشت چند روز و در تاریخ ۱۸ خرداد ماه (۸ ژوئن) عنوان ماجراجویی Backbone بر روی سرویس مذکور عرضه خواهد شد.

سپس در تاریخ ۲۰ خرداد (۱۰ ژوئن) بازی Darkest Dungeon برای کاربران نسخه‌های Cloud، کنسول و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر چه این فهرست از نظر تعداد و تنوع در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد اما به نظر می‌رسد در تاریخ ۲۳ خرداد ماه (۱۳ ژوئن) و همزمان با برگزاری رویداد Xbox و Bethesda، موارد بیشتری برای عرضه بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس اعلام شود.

همچنین کاربران سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس باید توجه داشته باشند که در تاریخ ۲۵ خرداد ماه (۱۵ ژوئن) بازی‌های Ace Combat 7: Skies Unknown ،Night Call ،Observation ،West of Dead و Wizard of Legend از دسترس خارج خواهند شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.