انتشار جزییات جدیدی از آپدیت بعدی ایکس باکس

از زمان انتشار کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس/اس، مایکروسافت ویژگی جذابی به نام Quick Resume را به این کنسول اضافه کرد. این خصوصیت بارها تاکنون آپدیت شده تا مشکلاتش برطرف شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از گیم فا، این قابلیت به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا بتوانند در مصرف دستگاه بهیه‌سازی نمایند. این قابلیت این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید یک بازی را به راحتی از نقطه‌ی آخری که بسته‌اید، بارگذاری و اجرا نمایید. مایکروسافت تاکنون چندین به‌روزرسانی برای اطلاح کیفیت و عملکرد این قابلیت ارسال کرده، اما این ویژگی همچنان غیر قابل اعتماد است. اغلب بازی‌بازان مجبور به راه اندازی مجدد بازی‌ها به جای استفاده از این قابلیت می‌شوند.یکی از اینسایدرهای ایکس‌باکس اعلام داشته است که در جدیدترین به‌روزرسانی سیستم عامل این کنسول بهبود بسیار مناسبی برای این قابلیت لحاظ شده است. امیدوار هستیم با این به‌روزرسانی قابلیت جذاب Quick Resume کارآمد شود!

جزئیاتی که این اینسایدر در مورد این به‌روزرسانی ارائه داده به شرح زیر است:

مشکل Quick Resume در بازی‌ها

مشکلی که قبلا در زمینه‌ی این قابلیت وجود داشت برطرف شده است و بازی‌بازان می‌توانند به راحتی از این قابلیت برای ادامه دادن بازی‌ها استفاده کنند.

سیستم

در این به‌روزرسانی به تغییرات سازگار با زبان‌های محلی در کنسول توجه شده است.

همچنین مجموعه‌ای از مسائل مربوط به Dolby Vision، مرورگر Edge و مسائل دیگر داخلی مربوط به مایکروسفات نیز بهبود می‌یابد. برنامه‌ی Xbox Insider برای همه‌ی بازی‌بازان در دسترس است و به سادگی Xbox Insider Hub را از طریق فروشگاه مایکروسافت در کنسول یا دستگاه ویندوز ۱۰ دانلود کنید.

بر روی کامپیوتر، کنسول ایکس‌باکس و گوشی‌های تلفن همراه شما می‌توانید دسترسی سریع به بازی‌ها و ویژگی‌های جدید را از طریق پیوستن به PlayTests با شرکای توسعه دهنده و ارائه‌ی بازخورد‌های ارزشمند برای کمک به تجربه‌ی ایکس‌باکس XP دریافت کنید. آخرین به روز رسانی Xbox Insider Alpha امروز در دسترس خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.