برنامه ریزی آئودی برای تولید خودرو‌های E-Tron آینده

بزرگ‌ترین شاسی‌بلند الکتریکی شرکت Audi در سال ۲۰۲۲ به‌روزرسانی می‌شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، به نظر می‌رسد که گروه فولکس واگن به صورت هفتگی در حال رونمایی یا معرفی یک خودروی الکتریکی جدید است. به عنوان مثال شرکت آئودی (زیر مجموعه شرکت فولکس واگن) جمعه گذشته خودروی Q۵ E-Tron را معرفی کرد و به تازگی برنامه‌های خود برای ارائه یک خودروی برقی پرچمدار جدید را عمومی کرد. در مصاحبه‌ای با RTL Info، رئیس آئودی برنامه‌هایی را برای عرضه خودروی Q۸ E-Tron در سال ۲۰۲۶ به اشتراک گذاشت.

این مدیر اجرایی ۵۲ ساله گفت که این شاسی بلند بدون آلایندگی، به عنوان جایگزینی برای E-Tron، بزرگترین مدل الکتریکی آئودی که امروز به فروش می‌رسد، عرضه خواهد شد. این خودرو یک وسیله نقلیه کاملاً متفاوت خواهد بود، زیرا بر روی پلتفرم اختصاصی EV سوار می‌شود، در حالی که E-Tron از معماری MLB استفاده می‌کند.

خودروی Q۸ E-Tron قرار است در کارخانه Forest واقع در شهر بروکسل کشور بلژیک مونتاژ شود. در این کارخانه، آئودی مدل Swoopy E-Tron Sportback را تولید می‌کند.

با وجود داشتن پوشش، در تصاویر جاسوسی جدید خودروی Q۵ E-Tron، به راحتی می‌توان مشاهده کرد که نمونه اولیه دارای چراغ‌های جلو باریک‌تر و جلوپنجره بازطراحی شده با عناصر شش ضلعی است که جایگزین خطوط افقی و عمودی E-Tron فعلی شده است. همچنین نمای جانبی نشان می‌دهد که خودرو به جای آینه‌های سنتی به دوربین مجهز شده است، در حالی که در قسمت پشتی، چراغ‌های LED نسبتاً به روز شده‌ای برای چراغ‌های عقب مشاهده می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.